Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mitévő legyek apámmal?

Most mitévő legyek apámmal?

Figyelt kérdés
Befestettem a hajam sötétbarnára és korom fekete lett.Apukám meg azt mondja azért festettem be hogy cigányos legyek pedig én utálom őket.És most nem szól hozzám,nem nézz rám,ha hozzám is szól annyit "mivan te cigány?"Ilyen kis dolgokért nem szól hozzám.És nem merek vele beszélni mert megfenyegetett hogy kopaszra levágja a fejemet és a hugommal már megis tette 2 évvel ezelött.
2010. jan. 1. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát már bocs de az apukád nem normális kopaszra lenyírta a hugod haját? Szerintem neki semmi köze sincsen hogy te befestetted a hajadat, ezt mondd meg neki a szemébe.!
2010. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok!
2010. jan. 1. 16:18
 3/16 anonim ***** válasza:
hát hogyha ez komoly, akkor azt tudom mondani hogy 18 éves korodig kihúzod valahogy, és az első adandó alkalommal elhúzol otthonról
2010. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem egészséges, hogy apukád terrorizál. Az anyukád mit szól hozzá? A húgodnak miért vágta le a haját? Nem értem egy felnőtt értelmes ember, hogy tud ilyen dolgokat csinálni...

2010. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A hugomnak azért mert vágatott magának fufrut,és anyu nemtud mit szólni ő nyugtat minket meg minden de ő is fél aputól me apu régen verte.
2010. jan. 1. 16:28
 6/16 anonim ***** válasza:

huh...

de hát ha tudod, h ilyen, akkor miért festetted be a hajad? inkább most legyél csendben egy darabig és ne is nagyon találkozz vele nehogy előjöjjön neki a dilije... :S fogd össze hátul a hajad hogy ne is lássa.. ja meg ne fesd be többet, max egy kicsit később, hátha akkor már csillapodik egy kicsit apád dühe

azért durva milyen emberek vannak

2010. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
huhh.a barátnőm apja volt ilyen..amikor először meglátott,akkora pofont adott le neki,hogy reflexből ütöttem vissza,azóta normális lett.lehet apádnak is elkéne 1 kiadós verés 1 erősebb embertől
2010. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek el?Vagy még jobb ha ő megy
2010. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekjóléti szolgálat, vagy családsegítő. Kérjetek segítséget.

Ez az ember ELMEBETEG!!!

2010. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Remélem nem veszed sértőnek,de apukád nem szokott kocsmába járni?Lehet hogy a sok italtól van ez az agresszivitás!Én is befestettem annak idején a hajam.
2010. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!