Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mitévő legyek apámmal?

Most mitévő legyek apámmal?

Figyelt kérdés
Befestettem a hajam sötétbarnára és korom fekete lett.Apukám meg azt mondja azért festettem be hogy cigányos legyek pedig én utálom őket.És most nem szól hozzám,nem nézz rám,ha hozzám is szól annyit "mivan te cigány?"Ilyen kis dolgokért nem szól hozzám.És nem merek vele beszélni mert megfenyegetett hogy kopaszra levágja a fejemet és a hugommal már megis tette 2 évvel ezelött.
2010. jan. 1. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi, apukát lehet hogy tényleg nem százas, ahogy beszél veled, meg minden, de kivételesen abban igaza van hogy egy 14 éves lánynak még nem kell a haját festenie. Gondolkozz már el rajta hogy mégis mi bánatnak az? Tudom, az uncsi szöveg hogy neked még a tanulással kellene foglalkoznod meg ilyenek, de ez van...

Ha más valamiért 'terrorizál' téged akkor tényleg fordulj segítségért mert az nem pálya ha ő szadista állat, de egy ilyen esetnél mondhatni hogy ilyen módszerrel akar lebeszélni erről a hobbidról(hajfestés). De ha máskor már festetted a hajad, mondjuk szőkére és azt engedte, akkor vedd úgy hogy nem írtam semmit.

2010. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"egy 14 éves lánynak még nem kell a haját festenie"


Talán igazad van, de akkor sem ez a viselkedés a megoldás az apa részéről. Arról nem is beszélve hogy sokszor lelki oka van annak ha valaki befesteti a haját - a lélekre pedig nagy hatással van a családi légkör is.


Kedves kérdező, hallgass a 17:28-asra.

2010. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom lelki oka van e a kérdező esetében, de általában a suliban akarnak vele tetszelegni másoknak, az apának pedig lehet ez nem tetszik, így fejezi ki... ennyitől még nevetséges lenne elvitetni magát más helyre, ne fesse a haját(vagy más színűre?) és ez a probléma megoldva.
2010. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy a suliban akarnak tetszelegni vele, az nem ok, hanem következmény.


A gyermekvédelem egyszerre nem fogja elvenni a szüleitől, alapos vizsgálatot tart, majd ha úgy találja, először csak figyelmezteti a szülőket.


Azért ha az apám le akarná borotválni a hajam (és tudnám hogy képes rá mert a testvéremmel már megtette) meg anyám nem tudná helyrerakni, én nem hagynám annyiban. Ez komoly lelki törés lehet, főként egy lánynak.

2010. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, csak ha kihívja a lány a gyermekvédelmit és úgymond figyelmeztetik a szülőket, akkor gondolhatod hogy az apának nem fog tetszeni ez a lépés és még intenzívebb 'terror'nak lesz kitéve... ezért mondom, hogy inkább kerülje a konfliktust és festesse át a haját ha csak ennyi a probléma, de mindenesetre jól gondolja át és ne ilyen piti ügy miatt...
2010. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen, akkor apud elmebeteg. Ne foglalkozz vele.Hisz milyen dolog már...

Oké, ha valaki poénból mondja, de ez már durva "hugommal már megis tette 2 évvel ezelött."

Ismételten, ne foglalkozz vele. Valószínűleg nem normális...

Már bocsi.

2010. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!