Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Semmi nem jon ossze az eletben...

Semmi nem jon ossze az eletben, erre a csaladom se hagy nyugton, folyton szekalnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Magyarul egy nagy kalap sz.ar az eletem. Elkezdtem egy egyetemet, de nem birtam, otthagytam, elkezdtem egy masikat, tudtam, hogy nem lesz konnyu, de mindent megtettem azert, hogy menjen, de nem ment, a vizsgaim fele se volt meg, ezert ujra kellett volna kezdjem az evet, plusz meg rengeteget kellett volna fizetni. Lattam, hogy semmi sikerelmenyem, ezert meg is mondtam nekik, hogy nincs ertelme tovabb eroltetni.

Hazajottem, de azota minden nap megbantanak. Lehet, hogy en is ingerlekenyebb vagyok, de semmihez nincs kedvem, semmi nem sikerul. Minden nap ugy vegzodik, hogy nem sikerul semmi. Anyum nem all velem szoba, mert mondott valamit, ami nagyon rosszul esett, bejottem a szobamba, jott utanam, csapkodott is, es napok ota hozzam se szol.

Nagymamam folyton szapul, hogy "hey, kisasszony miert nem mentel ide vagy oda". Ahova persze nem is kotelezo menni, csak hobbybol jartam gitarozni, es lett volna 1 kisebb fellepes, de elotte 2 nappal szoltak, a tagok fele nem tudott menni, illetve meg is voltam fazva. Nem szabad 2 lepest tegyek zokniban, mert veszekednek velem.

Apumtol kerdezek valamit, mintha nem is hallana, ram se nez, semmi.

En elhiszem, hogy nekik se konnyu, de nem az o eletuk nem ugy sikerul, ahogy akarjak.

Megprobaltam volna munkat keresni egy gyarnal, de nem engedik, mert azt mondjak, hogy barhova, de oda ne menjek, nem becsulik meg az embereket... Mashova meg nincs lehetosegem, mivel elegge el vagyunk szigetelve.

Szerelmi eletem megint 0, 3 es fel eve szerelmes vagyok egy pasiba, akin latom, hogy bejovok neki, de nem lep, es minden egyes nap latom, hogy mas csajok kepeit likeolgatja.

Magyarul semmiben nem vagyok jo, a csaladom nemhogy probalna lelket onteni belem, de meg jol eltipor, elni sincs kedvem...

20L


2014. okt. 30. 11:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ma 12:02

ez mind szep es jo, de az a bokkeno, hogy elszigetelten elunk egy faluban. Ahhoz, hogy barmi szakmat tanuljak penz kell, es az, hogy eljussak arra helyre. A legkozelebbi hely, ahol szakmat tudok tanulni 70 kmre van, busz, vonat nincs., tehat csak kocsival tudok oda eljutni, de jogositvanyom nincs.

Hiaba torlom mindenhonnan, minden vasarnap talalkozom a sraccal...

2014. okt. 30. 12:12
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen valóban itt mindenkivel csak jó dolgok történnek és neked rossz egyedül. Komolyan felháborodok, hogy próbálunk biztatni és még neked áll feljebb, hogy mi nem tudjuk neked milyen ha valakinek tönkremegy az élete.

Igen engem aztán irigyelhetsz pár hónapja halt meg az apukám annyi idős vagyok kb mint te. El kell adja anyukám a házunkat mert egyedül nem fogja tudni fent tartani ha mi kirepülünk. De tudod mit mi nem tudjuk hogy neked milyen rossz....

2014. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1. Nyelveket tanulni nem tudsz, mert nem megy (ilyen nincs, ellenben akaraterő, és kitartás az van a világon). Kifogás megvan, hogy ne kelljen csinálnod ilyen irányba se semmit.

2. Dolgozni/tanulni nem tudsz, mert nincs busz, vonat, se semmi a közeledben. Kifogás megvan (amit rajtad kívül senki nem hisz el, hacsak nem Észak-Dakotában élsz egy tanyán mindentől elzárva).

Tehát, kifogásod az mindenre van, és mindenki csak bánt téged, és téged sajnálni kell. Nem csodálom, hogy családod nem tud elviselni, ilyen negatív embert, aki ennyire tehetetlen felnőtt ember létére, én is nehezen viselek. Szóval, kelj fel a padlóról, és kezdj valamit az életeddel, és ne csak olyan irányba keresgélj, amiben anyuka megengedi, mert felnőtt ember vagy!

2014. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!