Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlolöm a családom. Mit...

Gyűlolöm a családom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy szihopata anyám. Egyszerűen semmit sem lehet vele kezdeni.Bele mászik a tesó. facéjéba éső beszelget a hapsijaival. Ez enyémbe is belenéz olvassa az üzeneteimet.Ma már kétszer vert meg mert ezt szóbahoztam. Csak a testvérem kanjairól lehet vele beszélni.Az apám is egy agresszív vAdállat. Ma este ha hazajön szarrá ver mert Az anyám beszélt vele.A apám amúgy jbb arc csak őt meg az Anyám kikészítit. JA persze az Anyám ne. Hajlandó költekezni.csak a tesómra . Neki van két szekrény ruhÁja nekem meg még gAtyá. Si cs elég


Mit tegyek? 13/f


2014. aug. 31. 15:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A helyesírÁsi hibákért bocs csak telón vagyok és azis egy szar.
2014. aug. 31. 15:08
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem tanulj meg írni először.
2014. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a gyámhivatalt, és szólj nekik, hogy a szüleid vernek, terrorizálnak, és ruháid sincsenek.
2014. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
...akkor bár fogalmazni.
2014. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy lecsekkolja a facebookot szerintem teljesen normális. Én is ezt tenném.


Az, hogy vernek az nem.

2014. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a jelszavad a facebook-on. Ez nem jutott méf eszedbe? Vagy csinálj egy másik profilt, amelyikről nem tud az anyukád. A régit meg töröld.
2014. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ver elmehetsz panaszt tenni a gyerek védelemhez nyugi nem fognak elhajtani.


És nem bántásból de tanulj meg fogalmazni.

2014. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2014. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
13/f..... nem véletlen, hogy 14 év a korhatár, hogy regisztrálhatsz elvileg. Kellene hozzá egy bizonyos érettségi fok és intelligencia.Törlöd magad és megoldódik a legnagyobb problémád.
2014. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kedves Utolsó, másnak a magánszférájába belemászni még csak véletlenül sem normális!
2014. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!