Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek a családom haragjától....

Félek a családom haragjától. Mit tegyek? Mi lesz, ha lebuktunk?

Figyelt kérdés

Lett egy barátom, de még eléggé titokban tartjuk a kapcsolatunkat. Ma elvitt reggelizni a hónapfordulónkon, anya egyik barátnője pedig látott minket, ahogy az autó mellett vagyunk. Most pedig félek, hogy esetleg megemlíti neki... Nem akarunk örökre titkolózni, de elég nagy veszekedés lesz, ha kiderült az, hogy együtt vagyunk.


Annyira bepánikoltam, mint még soha szerintem.

De nem tudom, hogyha beszélnék anya barátnőjével, akkor annak mi lenne a következménye... Mert elég kétszínű, és lehet, hogy akkor már csak azért is elmondja.


2014. aug. 2. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy megemlíti, szerintem mondd el anyukádnak, hogy van valakid, és hogy ki az. Így valamelyest jobban veszi ki magát, mint ha mástól tudja meg.
2014. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért kell titkolnod a pasit?
2014. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és miért titkolod őt?
2014. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert a bátyámmal nagyon utálják egymást, nyár elején a bátyám kiprovokálta, hogy verekedjenek össze, mégis ő húzta a rövidebbet...

A szüleimnek meg leginkább szerintem az apjával van baja (apa főnöke), de a barátomat sem kedvelik túlságosan. Szóval ha kiderül majd, akkor valószínűleg próbálnak tiltani tőle, tönkre akarják tenni majd a kapcsolatunkat és még nem akarom ezeket, legalább amíg nyár van, lehessünk együtt úgy, hogy anya nem hívogat 5 percenként, vagy a bátyám nem tesz rá, vagy a kapcsolatunkra megjegyzéseket.

2014. aug. 2. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha bukta van akkor a fiúnak nagyon bizonyítania kell, hogy Ő nem olyan, mint amilyennek hiszik.
2014. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátod apukája mit szól a kapcsolatotokhoz? Ha kedvel téged, akkor vele beszéld meg, hogy miktől tartasz. Ha beszél apáddal, és ő félti az állását, akkor le fogja csendesíteni a családot. Ha a barátod apukája se kedvel, akkor viszont baj van. A barátnővel ne beszélj.
2014. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A barátom szüleivel nem találkoztam eddig túl sokat, meg nem is olyan a fiúkkal a kapcsolatuk... Szóval nekik szerintem fel sem tűnik, ha ott vagyok (nagyon nagy a házuk, keveset vannak otthon), nem érdekli őket, hogy a fiúk kivel mikor mit csinál.

Apának meg ezért nem kell féltenie az állását, semmilyen következménye nem lesz a munkájára nézve.

2014. aug. 2. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha beszelsz anya baratnojevel akkor meg rosszabb lesz. Tudod hogy van hogy ha megmondod hogy ne ez titkos lenne, akkor meg inkabb gyotri az embert hogy o csak ennek mondom el, meg o ccsak annak.. szoval inkabb hallgass vele, igy lehet ha nem fgo szolni semmit. Legalabbis szerintem...
2014. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Mar megint te ,a 17 eves kitartott kiscsaj aki az apja 40 eves fonokevel kavar es nem erti a szuleinek mi a baja ezzel ? Szsnalom,nem vagy felnott fogd mar fel.naiv es buta tinilany majd ndhany ev mulva remelhetoldg szegyellni fogod magad amiert penzert dugsz raadasul az apad allasaval jatszol kozben. Anyukadnak meg nem hivogatnia kene, hanem bezarni a pincebe az ilyen pedofilok elol.
2014. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó....

1. 16 éves vagyok, nem 17.

2. Nem vagyok kitartott.

3. A barátom 18 éves.

4. Az apukája az apám főnöke, tőle nem akarok semmit.

5. Nem vagyok sem naiv, sem pedig buta.

6. Nem csinálok semmit sem pénzért.

7. Miért kerülne apám állása veszélybe emiatt???

8. Mióta pedofil az a srác, akinek 18 évesen majdnem 17 éves barátnője van?



Nagyon összekeveredtek a fejedben a dolgok.

2014. aug. 2. 17:17
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!