Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek a családom haragjától....

Félek a családom haragjától. Mit tegyek? Mi lesz, ha lebuktunk?

Figyelt kérdés

Lett egy barátom, de még eléggé titokban tartjuk a kapcsolatunkat. Ma elvitt reggelizni a hónapfordulónkon, anya egyik barátnője pedig látott minket, ahogy az autó mellett vagyunk. Most pedig félek, hogy esetleg megemlíti neki... Nem akarunk örökre titkolózni, de elég nagy veszekedés lesz, ha kiderült az, hogy együtt vagyunk.


Annyira bepánikoltam, mint még soha szerintem.

De nem tudom, hogyha beszélnék anya barátnőjével, akkor annak mi lenne a következménye... Mert elég kétszínű, és lehet, hogy akkor már csak azért is elmondja.


2014. aug. 2. 12:21
1 2
 11/11 anonim válasza:

Azért írni megtanulhattál volna, "kedves" oltogató hozzászóló.

Szerintem ne félj. Anyud barátnője ismeri a srácot? Amúgy meg én az őszinteségre szavazom, szerintem akár el is mondhatnád nekik, és lesz, ami lesz.

2014. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!