Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon idegesít a családom....

Nagyon idegesít a családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apám folyamatosan beszél, de egyáltalán nem érdekel, amiről beszél. Anyám nem szól apámhoz. Anyám annyit panaszkodik, hogy a Balatont fel lehetne tölteni vele naponta. 5 percenként sóhajt, hogy figyeljünk már rá, mennyire szarul van, miközben veszi be a gyógyszereket. Ezek a szörnyű nagy fájdalmak egy kis fejfájás, ami 5 perc múlva már sehol sincs... Imádja sajnáltatni magát, ezzel engem a sírba tesz. Minden egyes nap ez van!


Próbálok minél kevesebbet a közelükben lenni, de amint kilépek a szobámból, már kezdik... Apám a monológját anyámnak, de anyám nem is figyel rá, aztán anyám jön sajnáltatni magát nekem..

MEGŐRÜLÖK!!!!


2014. júl. 19. 19:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ezen kívül még rengeteg irritáló hülyeségük van, mire leírnám, már holnap reggel lenne.. Egyszerűen nem bírom már itt tovább..
2014. júl. 19. 19:41
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor próbálj meg a saját lábadra állni, nem tudom mennyi idős vagy és milyen településen élsz. Ha van rá lehetőség vállalj munkát, addig se vagy otthon, gyűjtsél, és ha még mindig változatlan a helyzet, akkor el is tudsz költözni.


24/l

2014. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szeptembertől nappali suliba fogok járni. Múlthéten lett vége a diákmelómnak, most keresek 1000-rel.
2014. júl. 19. 19:47
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
én csak anyukádat sajnálom hogy egy ilyen hálátlan k*csög gyereke van mint te fúúú türelmes lány vagyok meg normális de téged szájbavernélek.... ANYUKÁD GYÓGYSZEREKET SZED ÉS BETEG??? és ahh.. úgyse érted meg h*lye vagy...
2014. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
A négyesnek igaza van. De azért próbálj meg beszélni anyukáddal, hogy neked is vannak 'gondjaid'.
2014. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

# 4/5


Azért mert valaki beteg,és gyógyszereket szed,nem azt jelenti,hogy egész nap sajnáltatnia kell magát.Biztos vagyok benne,hogy a kérdező is odafigyel rá egy ideig,de ezek az emberek hosszú távon nagyon idegesítőek,és sem nekik nem használ,sem a környezetüknek ez a hozzáállás!

2014. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
4-es vagyok de akkor is egy elkényeztetett kisfiú vagy kérdező nem más...nem tudod mit kezdjél magaddal jó dolgodban csak TE TE TE és TE vagy... biztos az idegesítő szülei fizetik a netet is amin keresztül most írsz
2014. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Miért, ki fizesse a számlákat? Én, a diákmunkámból?

Csak nem te is egy ilyen anyuka vagy, azért éded ennyire? Úgy látom fogalmad sincs ezekről az emberekről! Egész nap a panaszkodás, miközben SEMMI BAJA NINCS!


Amúgy meg anyám nem is dolgozik, egész nap pihen, de hogy ő mennyire rohadtul fáradt. Ja kössz, 4 óra alvás után megyek 12 órázni, heti 3x.


Ja, és lány vagyok, egészségügyben tanulok, tehát ha akkora rohadt nagy baja lenne, akkor látnám. De csak annyi a baja, hogy ki van nyalva a hátsója is, jó dolgában nem tud már mit csinálni..

2014. júl. 19. 20:51
 9/16 anonim ***** válasza:
6%

Akkor meg ha eltartanak és felneveltek és rád áldozták a fiatalságukat fogd be a szádat és örülj neki!! Szerinted ki pelenkázta a sz*ros seggedet amikor magadról sem tudtál és még kisbaba voltál? Mert biztos nem te magad...

Nem képzeld el nem vagyok anyuka 20 éves lány vagyok és rengetegszer volt hogy ok nélkül ordibáltak velem stb...és sokszor volt hogy nem érdekelt éppen miről beszélnek

de én tudom mi az a TOLERANCIA ( [link] és igen is megértem őket dolgoznak fáradtak anyagiak csekkek számlák...bele fásultság

ha anyukád tényleg nem csinál semmit (azért csak meg csinálja a házimunkát mos főz takarít rád nem?) akkor talán meg kéne értened miért EÜ-s vagy lehet lelki problémái vannak mert képzeld el egy szülő sem isten és nekik is lehetnek lelki problémáik


ez már kicsit off lesz:

Biztos te is olyan kedves kis nővérke leszel a kórházakban akikkel találkozni szoktam...

2014. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
50% te jó ég, neked meg mi bajod van????? A saját gyerekedet is így fogod kezelni???? Ha valami nem tetszik, akkor lehet takaródni, mert te szülted és ezért élet halál ura vagy. Hát gratulálok.
2014. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!