Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyülölöm a családom hogyan...

Gyülölöm a családom hogyan költözzek el?

Figyelt kérdés
Apám elég okos ember de iszik és akkor megver engem is. Anyám kedves de buta és nem tud semmit megoldani. A rohdék testvére pedig ingyenélő kis csicska tőlünk is lop.. kiborultam szivem szerint öngyilkos lennék,van esélyem jobb életre ? Egyetem mellett tudnék egy albérletet fizetni? Egy évig dolgozok,nem sikerült bejutnom ahova szerettem volna. A másik baj hogy egy idegroncs lettem .. 18/L
2014. aug. 20. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Bérelsz/veszel egy szobát (ezt csak bérelni lehet)/lakást/házat, majd költözöl.

Vagy beköltözöl egy ismerősödhöz.


Ezek a módszerek vannak.

2014. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Hát halllod,azért édesanyádról ez a vélemény sztm mindent elmond rólad is.... "Anyám kedves de buta és nem tud semmit megoldani" hát ilyen kijelentéssel nem is csodálom,hogy fater lekever párat.Főleg amilyen szépen beszélsz.
2014. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudod csinálni, elmész dolgozni, és kiveszel egy albérletet. A sulit meg elvégzed majd levelezőn.
2014. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobát tudnál fizetni, egyetem alatt is meg lehet fizetni kb. 70-80 ezret. Abból mondjuk 20 ezer a szoba. De ha nem sikerült bejutni, akkor most hogy akarsz és mit? Ha dolgozol, akkor fogd meg magad és keress egy helyet magadnak.
2014. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
amúgy miért édesanyádat bántod? ha kedves veled,mert mit kéne megoldania? helyetted mosni a pellust?vagy hogy eszed a főztjét.kicsit hálátlannak tűnsz,nem gondolod?Menj el dolgozni,vagy keress többműszakos munkát,aludni járj haza.Ez minden,amit megtehetsz...ha nem bírod a légkört.Bár ha nem juttál be ahová szerettél volna,az is ki hibája?Egyedül a tiéd,senki másé.
2014. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amig valaki nem elte at mi van itt addig ne irjon hulyeseget :) mindegy is a lenyeg hogy elszabaduljak innen kutatni szeretnek meg ilyenek nagyon erdekel az amit tanulni szeretnek mashova bejuthattam volna ahol kevesebb pont kell,ha jovore se sikerul akkor is megyek tanulni az erettsegimmel akar ehen is halhatok.
2014. aug. 20. 21:23
 7/15 A kérdező kommentje:
És egyedul én dolgozok jelenleg a csaladban apam mar nem velunk èl.
2014. aug. 20. 21:25
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
de mi bajod van konrétan? nem adnak ennni? interneted is van...most pl miért nem doogozol?ez a baj,h semmit sem teszel azért,hanem idejössz elmondod mindennek a családod,meg nyavaloygsz.nem tetszik az igazsság? pontozz le.különben meg,mit nem tud anyukád megcsinálni?vagy mi az,amivel neked ekkora traumát okozott.örülj neki,hogy nem ba..sznak ki az utcára....azt akkor mondhatnád,hogy milyen állapotok uralkodnak gyermekem!
2014. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Figyelj ,én csak feltettem egy kérdést ami arra irányult hogy milyen lehetőségeim vannak . Egyébként a lelki megaláztatás a folyamatos bántalmazások egymás gyilkolászása. Az hogy novemberben is hideg vizben furdunk,nincsenek befizetve a szamlak hazudnak csalnak lopnak. Nyugodtan ird meg ha te ugy latod velem van a gond de Én inkább elkoltoznek innen .
2014. aug. 20. 21:38
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tetszik, koltozz el otthonrol, tartsd el magad, legy onallo.

Ez annyira egyertelmu, kar kerdest kiirni ezert.

2014. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!