Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyülölöm a családom hogyan...

Gyülölöm a családom hogyan költözzek el?

Figyelt kérdés
Apám elég okos ember de iszik és akkor megver engem is. Anyám kedves de buta és nem tud semmit megoldani. A rohdék testvére pedig ingyenélő kis csicska tőlünk is lop.. kiborultam szivem szerint öngyilkos lennék,van esélyem jobb életre ? Egyetem mellett tudnék egy albérletet fizetni? Egy évig dolgozok,nem sikerült bejutnom ahova szerettem volna. A másik baj hogy egy idegroncs lettem .. 18/L
2014. aug. 20. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Bírom b+ meg a sok okos ember, hogy tudja osztani az észt. Semmilyen körülmények között nem elfogadható a verés!

Aki azt gondolja igen, az nem volt még jól elagyabugyálva.

Kérdező, kérdésedre válaszolva: Ha dolgozol akkor tudsz félrerakni pénzt. Ha egyetemre szeretnél jelentkezni akkor tudsz koliba költözni, általában 10-15 ezer forintot kell érte fizetni havonta. Szociális alapon kaphatsz ösztöndíjat ami 8-20 ezer forint havonta, ha jól tanulsz akkor tanulmányit is kaphatsz, havi 10-30 ezer forint. Bár gondolom egyetemfüggő, hogy mennyit adnak bizonyos tanulmányi átlagért. Ha nem orvos és ehhez hasonló nehéz szakmát választasz akkor tudsz munkát vállalni és simán el tudod magad tartani. Kitartást neked!

2014. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért az cink, hogy mi adjunk lehetőségekkel kapcsolatos tanácsokat, amikor neked kellene tisztában lenned az életeddel hogy éppen most tanulsz-e, szándékozol-e még tanulni, mit dolgozol, mennyiért, milyen beosztásban, diákmunkásként vagy rendes munka már.

Ha pedig leírod hogy mit csinálsz éppen, akkor is mi honnan tudjuk, hogy most lépni vagy maradni akarsz? Más lehetőség nincs.

2014. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Írhatnál több infót magadról, konkrétumok ismeretében jobban tudnánk segíteni.
2014. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem elég, hogy anyja hagyja, hogy az apja piásan megverje őket???
2020. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Savlekotő ***** válasza:
Csak ő dolgozik és őt verték,ez olyan magyaros parazitás..
2020. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!