Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom nem érti meg, hogy...

A családom nem érti meg, hogy miért hagytam el 30-hoz közel a barátomat. Mit tegyek, hogy megértsék?

Figyelt kérdés

1 éve szakított velem az exem, nagyon átvert, még nem vagyok túl rajta (még mindig vele álmodom minden éjjel és pityeregve kelek, újraélem az egészet).


Azonban két hónapja randizgatok Mr. Tökéllyel. Tényleg az, végre egy velem egyidős férfi, akinek van rendes munkája, okos, jóképű, kedves, odavan értem, jó vele minden. Csak éppen nem érzek iránta SEMMIT. Egyértelmű, hogy az exem után sírok még mindig, talán szeretem is még, nem vagyok benne biztos.


Szakítottam vele nemrég, és a családom teljesen ki van akadva, hogy ennyi idősen már nem kellene a "jó partykat" csak úgy eldobni, meg hogy ennyi idősen már nem számít a szerelem, és a szerelemmel amúgy is megjártam tavaly...:( (nem vagyunk vidékiek, hogy a családot megszólják, maguktól ilyen előítéletesek)


Én meg úgy éreztem, kínzom őt azzal, hogy velem jár, és magamat is, ezért elengedtem.


Ti velem értetek egyet vagy a családommal? Egyedül végzem?


27 éves vagyok, nő


2014. aug. 11. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Úgy csinálnak, mintha matróna lennél..

Bár én nem értem 50 évesen sem hitegetnek senkit.. És nem vagyok társfüggő, hgy mindenképpen kel valaki mellém, mindegy ki, csak legyen...

2014. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
felénk azt mondják,hogy annyi idő kell kiheverni egy kapcsolatot amennyi ideig tartott..nem tudom meddig voltatok együtt az exeddel..de már eltelt egy év ideje lenne túl lépned..de viszont 27évesen még fiatal vagy nem is értem aki ezt mondta neked hogy minek válogatsz már 30hoz közel..én azt mondom hogy jól tetted hogy nem húzod a mostani pasi fejét..mivel neki se jó ha nem érzel iránta semmit és máshol vagy lélekbe neked meg pláne jobb..de nem szabad elzárkózni,és a múlton rágódni egy év után is.
2014. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem értek egyet azzal, hogy vele kéne maradnod, csak azért mert lassan "illene" házasodni. Nem érzel iránta semmit, vagyis nem leszel boldog vele, és akkor ő sem veled, mi értelme folytatni egy olyan kapcsolatot, ami nem végződne jól? Viszont az exedet el kéne felejtened, mert így elveszed magadtól az esélyt, hogy megtaláld azt, akivel közös jövőt tudsz tervezni.
2014. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már járok pszichológushoz miatta, hogy feldolgozzam,mert nem csak sima szakítás volt, megcsalt, egy másik földrészről neten szakított velem, mielőtt mentem volna hozzá meg többször rámtámadt az utcán, miután szakítani akartam, zaklatta a családom. Szóval nem tudok csak úgy túllenni rajta, májusban hagyta abba végleg a zaklatásomat.:) Azóta már sokkal jobb.
2014. aug. 11. 12:32
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát a feldolgozás több évig is eltarthat sajnos-

Bár ha ilyeneket csinált veled aki megcsalt, akkor nem érdemes utána sírni

2014. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Az exednek új barátnője van?
2014. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell, hoyg megértsék, ez a TE MAGÁNÜGYED, senkinek smemi köze hozzá.


A helyedben egyáltalán nem tárgyalnám meg velük ezt a témát, felkérném öket is, hogy ne foglalkozzan ezzel.

2014. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6: mindenhol le van tiltva, közös ismerőseink pedig nincsenek, szóval fogalmam sincs az életéről:) őszintén szólva, nem is törődöm vele jelen-jövő szintjén...


Igen, ezentúl nem mondok el nekik semmit, majd a pszichológusnak, a barátaimnak se merek már mesélni semmiről, mert ők sem értenek meg, és nem akarom, hogy megunják a panaszkodást:)

2014. aug. 11. 13:15
 9/18 Fényember ***** válasza:
90%

Ugy emlekszem egyszer olvastam mar a sztoridat, ezt a zaklatasos stb. De mind1 is.


Szoval lenyegeben szerintem sz*rd le hogyy mit gondolnak errol a csaldodban! A te eleted azt teszel amit akarsz, es mivel te nem akarsz egy tisztesseges embert becsapni azzal hogy nem szereted (mellesleg tok jogos, hogy igy dontottel, sot becsulendo, hogy nem huzod tovabb az idejet) igy el kell ezt fogadniuk. Mond meg nekik hogy szalljanak le a temarol nem az o dolguk. Majd ha megtalalod azt akit ugyan ugy tudsz szeretni mint anno az exedet majd megnyugidhatnak, es bele elhetik magukat a dologba.

2014. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ugyan. Még fiatal vagy. Élvezd az életet, olyannal kell összeházasodni akivel tényleg boldog vagy. Egy ilyen kapcsolatban te is és főként ő is csak szenvedett volna. Jól tetted.
2014. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!