Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom nem érti meg, hogy...

A családom nem érti meg, hogy miért hagytam el 30-hoz közel a barátomat. Mit tegyek, hogy megértsék?

Figyelt kérdés

1 éve szakított velem az exem, nagyon átvert, még nem vagyok túl rajta (még mindig vele álmodom minden éjjel és pityeregve kelek, újraélem az egészet).


Azonban két hónapja randizgatok Mr. Tökéllyel. Tényleg az, végre egy velem egyidős férfi, akinek van rendes munkája, okos, jóképű, kedves, odavan értem, jó vele minden. Csak éppen nem érzek iránta SEMMIT. Egyértelmű, hogy az exem után sírok még mindig, talán szeretem is még, nem vagyok benne biztos.


Szakítottam vele nemrég, és a családom teljesen ki van akadva, hogy ennyi idősen már nem kellene a "jó partykat" csak úgy eldobni, meg hogy ennyi idősen már nem számít a szerelem, és a szerelemmel amúgy is megjártam tavaly...:( (nem vagyunk vidékiek, hogy a családot megszólják, maguktól ilyen előítéletesek)


Én meg úgy éreztem, kínzom őt azzal, hogy velem jár, és magamat is, ezért elengedtem.


Ti velem értetek egyet vagy a családommal? Egyedül végzem?


27 éves vagyok, nő


2014. aug. 11. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem a foldolgozással van baj, hanem hogy nem fogott meg a pasi.

keress mást. ennyi.

2014. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nehéz eset -

De még van időd megtalálni a hozzád illő férfit

2014. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sőt, őszintén szólva nem is ez motivál az életben:) nem vagyok én bolond:)
2014. aug. 11. 21:42
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha még tényleg szereted az exed akkor felesleges még ismerkedned mert csak mások idejét rabolod.


Megértem anyukádékat is mert ők jót akarnak neked. Itt lett volna számodra egy normális férfi és te mégis a balhést akarod. Természetes hogy kiakadnak.

Próbáld kiheverni az exet mert 5-10 év múlva már mindent megadnál a mr tökélyekért, de addigra mind családos ember lesz és maradnak a hülyék akik senkinek se kellettek. Maradék meg ki a fenének kell? Max a kétségbeesetteknek.

2014. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Te is...Mit tegyek, hogy megértsék...?" SEMMIT!


Semmit ne tegyél azért, hogy mások "megértsék". Te hoztál egy döntést, amit mások vagy elfogadnak vagy nem.


Felnőtt ember vagy, azt teszel, amit akarsz. Ebbe az is beletartozik, hogy te se akard mindanáron kényszeríteni az embereket arra, hogy "megérték", azt, amit te vallasz - azaz megértés címén rányomni a te akaraodat. Mindig lesz, akinek valami nem tetszik, és el is mondhatja, de attól még kiválóan megérti. Maximum nem ért vele egyet.


Értesz, ugye? :)

2014. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14: akkor én is maradék leszek, inkább egyedül maradok, minthogy egy ilyen helyzetben szívassam meg magam és mást is. A felejtést meg erőltetni nem tudom...


15: értem, de a szüleim, szóval azért megérthetnének...

2014. aug. 13. 18:51
 17/18 anonim ***** válasza:

14 vagyok;

Nyugi ha tényleg jársz pszichológushoz akkor ő segíteni fog. Unokatesóm is maga alatt volt miután a férje elhagyta egy 5 hónapos gyerekkel. Egy év után rászánta magát hogy elmegy pszichológushoz és az pár hónap után jelentős eredményt ért el, már nem akarja vissza az exét és ismerkedni is elkezdett :)


15ösnek írtad de te is értsd meg hogy anyukádék szeretnek és jót akarnak neked, ezért nem tudnak megérteni. Ők nem akarják hogy szenvedj többet egy hülye pasi mellett, hanem biztonságban akarnak tudniegy normális pasi mellett. Ezek után ne várd hogy megértsenek.

2014. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha mr. Tökéllyel randizgatnál, nem bőgnél éjjel az exed miatt...
2016. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!