Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint ne szólítsam a...

Anyám szerint ne szólítsam a fiamat kiscicámnak, mert b*zi lesz?

Figyelt kérdés
Másfél éves gyerekről beszélünk. Azt se tudom, sírjak vagy nevessek.
2014. okt. 21. 11:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy lesz meleg! De azért inkább hagyd ez a kiscicázást, főleg ha már oviba jár. Ciki lesz neki biztos.
2014. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%

A párom (fiú, biológiailag mindenképp) vett magának és nekem cicafüleket animeconon (van rajta helyes koponya és csörgő). Viselte is. Még nyuszilánynak is beöltözött egykor, sminkcucca is jóval több van, mint nekem, az androgünségbe nem megyek bele, bonyolult - de nem meleg. Kicsit sem. Ez egészen más téma.


Van, aki becézgeti a gyerekét, ha 1, ha 34 éves. Nem hinném, hogy ebből bármi gond lenne.

Mi ebben a logika? Mi a b*zis a cicázásban? Nyilván sok lány is cicázza a fiúját, akármekkora alfahím is az... Gondolom, a kérdező az anya, ha nem, akkor egy nagy fokkal érthetőbb a nagymama véleménye, bár akkor sem értek vele egyet.

A kisgyerekek körül egy csomó nem macho dolog van, nem? Miért lesz b*zi a cicázástól és igazi férfi, ha szívecskés nyakpántos plüssmacival játszik vagy ilyesmi? Oké, a cicát rá mondják, de ahogy fentebb írtam, bizonyos közeli emberek esetén a legmacsóbb fickó is megkaphatja ezt gond és szégyen nélkül...

2014. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz meleg, de azért tényleg nem férfias megszólítás,hogy kiscicám. :D
2014. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23%
24: nem is férfiról beszélünk, hanem egy másfél éves kisfiúról :)
2014. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%
Én meleg vagyok és nem emiatt lettem meleg, így születtem :). 23/f.
2014. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ha törpicurnak hívod törpenövésű lesz...
2014. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60%
Az én nagyapám anyámat kislányként kis tücsöknek szólította, engem tücsökkartársnak szólított...
2014. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
51%
Én ugyanezt mondom páromnak,ő is így szòlítja a kisfiát,viszont ő 11 éves lesz.De másfél évesen szerintem tökmindegy,hogy kiscicám vagy bogaram,stb...
2014. okt. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!