Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint ne szólítsam a...

Anyám szerint ne szólítsam a fiamat kiscicámnak, mert b*zi lesz?

Figyelt kérdés
Másfél éves gyerekről beszélünk. Azt se tudom, sírjak vagy nevessek.
2014. okt. 21. 11:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Ő hogy szólított téged kiskorodba?
2014. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Jájjjjj.

Most nevetek, de ha az én anyukám lenne, valószínűleg sírnék.

2014. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
85%
Ez egy nagy baromság. Semmi köze a szexualitásnak ahhoz, hogy neveznek kiskorodban. Ennyi erővel ne hívd bogaramnak sem, mert tuti bogaras lesz, vagy iyesmi... (-_-)
2014. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Add oda neki a Meleg a gyerekem c. könyvet (letölthető netről). Tanuljon kicsit arról, "mitől" lesz meleg valaki!
2014. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi érte, de anyád h.ü.j.e.
2014. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

Most mi a baj ezzel?

Maximum lesz egy bu*i cicátok.

:)

2014. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
19%

Nem jutna eszembe cicázni a fiam, de anyám sem mondana ilyent.

Megkérdezik tőle hogy hívják majd az mondja a kisfiad kiscica akkor majd tudod, hogy sír vagy neves.

2014. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
Nem a te anyád az enyém is? Világfájdalma van, mert a párom azt mondja a lányomnak, hogy cica. Mellesleg nekem is és a fiunknak is.
2014. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
16%
Azért abban igaza van, hogy ha csak így hívod az nem szerencsés a gyereknek. De ha mondod a rendes nevét is meg mást is az nem gond. Nekünk is másfél éves a kisfiúnk és 80%-ban a rendes nevét mondjuk neki, néha mondjuk manónak,kisegérnek stb... De azt mondják ha csak becenéven hívja valaki az fog rögzülni... De nem ezért lesz homó, hanem ha ő is majd követi a mai egyre népszerűbb más leszek "divatot" de reméljük igazi férfi válik belőle.
2014. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

8-as, butaságot írsz.

Én a fiamat Csibének, Kiscsibének vagy Csibeburgernek szoktam szólítani, mégis ha valaki megkérdezi, hogy hívják, a TELJES nevét mondja (vezeték és keresztnév, nem kicsinyítősen, hanem úgy ahogy a személyijében szerepel). 2 és fél éves.

2014. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!