Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsam meg? ( a...

Hogy szólítsam meg? ( a kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múltkor voltam strandon,és észrevettem,hogy az egyik úszómester nézett.Amikor kiűltem a medence szélére napozni,a barátnőm mondta,hogy végig figyelt. Késöbb elment egy étterembe (gondolom ebédelni) addig én kimentem a medencéből és kívülről a szélére űltem,pont a srác helyétől kb. 5 méterre.Amikor meglátta,hogy ott vagyok elment a másik medencénél lévő pasihoz,és vele beszélgetett.Miután visszamentem a vízbe,ő is visszament a helyére :D Holnap megint megyek,szerintetek,hogy szólítsam meg? Előre is köszönöm!

15L


2011. júl. 14. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha te szólítod őt le az ribancos, azonnal rossz pozícióból kezdesz...bár nem tudommi a célod...

Inkább valahogy provokáld ki, hogy ő szólítson meg!

2011. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy "ál-fulladozás" nem is rossz ötlet :D
2011. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kössz a normális válaszokat! Akkor majd kiprovokálom,hogy megszólítsonn. :D :) Amúgy a célom az,hogy megismerkedjek vele,mert nagyon szimpatikus fiú. :)
2011. júl. 14. 22:04
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát,végülis egy próbát megér... de csak úgy kezdjek el kapálózni,vagy mi? :DD Végülis úszni nem tudok :D
2011. júl. 14. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se szolitsd meg.

De amugy ha tetszel neki es elegge ferfi, akkor megszolitana o teged...

2011. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát jól van,majd meglátom,hogy alakul :) A nyomában leszek az tuti,és ha megszólít megszólít,ha nem hát nem :)
2011. júl. 14. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy ennyire földhöz ragadt vagyok, de nem lehet hogy azért ment vissza a helyére mert az a munkája hogy figyelje hogy ki fuldoklik, és amúgyis vissza kellett volna mennie? :)


Na jó, ha nem így van: akkor várj hátha megszólít. Nem akarlak elkeseríteni, de a strandon rengeteg csinos lány van. Lehet sok lányt figyelget. Sztem ne éld bele magad nagyon, mert rossz koppanni. Ha pedig megszólít akkor minden okééés.

2011. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül minden jól alakult!!! Megint elég sokszor bámúlt én is őt,majd egyszer elég közel elmentem mellette és megszólított. Most facebookon beszélgetünk és ha minden igaz jövőhéten találkozunk!!!! Még most sem hiszem el....Pedig tegnap este eléggé elkenődtem,hogy csak beképzeltem,hogy nézett meg minden,de aztán ma csoda történt! :D :)
2011. júl. 15. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:
és töröltetted a fulladozós válaszomat ):
2011. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg? Na de jó, ügyes vagy :DD Gratulálok hozzá :D


Megkérdezhetem hány éves?

2011. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!