Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megijesztettem Anyát....

Nagyon megijesztettem Anyát. Mit tegyek, hogy elhiggye, nincs semmi baj?

Figyelt kérdés

Annyi történt, hogy ma hajnalba hazajöttem, mert elmentünk a barátnőimmel kicsit szórakozni. Viszont történt valami és azon kiborultam... Annyira sírtam, hogy nem kaptam levegőt és Anya értelemszerűen megijedt és ahogy felébredtem, az első kérdése az volt, hogy mi történt és azóta kérdezget, meg kitalálta, ha én nem mondom el, akkor felhívja a barátnőimet.



De tényleg nincs gond, általában nem mutatom ki így senkinek, hogy mit érzek, csak tegnap már nem bírtam és nem gondoltam, hogy anyáék felébrednek.


17L


2014. okt. 11. 17:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen esetekben azt mondtam: Anyu, nem szeretném elmondani, megoldom egyedül, kérlek ne kérdezgess, de nincs miért aggódj, nem vagyok bajban, szívzűr.


És pont. 17 évesen sem éreztem, hogy mondjuk a szerelmi életemről beszámoljak, de nem hazudtam, csak finoman jeleztem, hogy ez most magánügy. Megértették.


Ha úgy érzed, elég nagy vagy ahhoz, hogy egyedül megold, hogy hazudj anyukádnak, akkor ahhoz is legyél, hogy azt mond, ezt most nem szeretnéd vele megbeszélni, ez a magánügyed.

2014. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
Mond ezt pl.: anya, ne aggódj, nem erőszakoltak meg, nem estem teherbe, nincs nemi betegségem, nem bántottak, csupán a szokásos kamaszhisztimet nyomtam le, mert én ezen a földön egy meg nem értett leányzó vagyok, drámai, szappanoperába illő viharos szerelmi kalanddal, amit te úgyse érthetsz meg, mert öreg vagy, én pediMond ezt pl.: anya, ne aggódj, nem erőszakoltak meg, nem estem teherbe, nincs nemi betegségem, nem bántottak, csupán a szokásos kamaszhisztimet nyomtam le, mert én ezen a földön egy meg nem értett leányzó vagyok, drámai, szappanoperába illő viharos szerelmi kalanddal, amit te úgyse érthetsz meg, mert öreg vagy, én pedig felelősségteljes, az élet bölcsességét ismerő 17 éves nő vagyok, aki egyedül bármit megold, szóval adsz pénzt a holnapi bulira?
2014. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Véletlen kétszer ment az elje, elnézést. :)
2014. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy?
2014. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%
Az mégis mitől hiszti, hogy sírt magában és nem szeretné elmondani a szüleinek, hogy miért? Nem földhöz verte magát, mert nem kapott ájfónt, istenem, mennyi gyökér jár ide..
2014. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hazamész annyira sírva, hogy levegőt se kapsz, egy átlag szülő mire gondol? Úristen, erőszakoskodtak vele vagy megerőszakolták. Ha simán annyit mondasz, hogy nagyon összevesztél egy barátoddal és ez borított ki elég lesz.
2014. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha tőled nem, akkor mástól majd megtudja, ebben biztos lehetsz. Jobban jársz, ha te mondod el.

Máskor meg, ne sírj hangosan, ha ennyire nem szereted, hogy az anyukád aggódik érted.

2014. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!