Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megijesztettem Anyát....

Nagyon megijesztettem Anyát. Mit tegyek, hogy elhiggye, nincs semmi baj?

Figyelt kérdés

Annyi történt, hogy ma hajnalba hazajöttem, mert elmentünk a barátnőimmel kicsit szórakozni. Viszont történt valami és azon kiborultam... Annyira sírtam, hogy nem kaptam levegőt és Anya értelemszerűen megijedt és ahogy felébredtem, az első kérdése az volt, hogy mi történt és azóta kérdezget, meg kitalálta, ha én nem mondom el, akkor felhívja a barátnőimet.



De tényleg nincs gond, általában nem mutatom ki így senkinek, hogy mit érzek, csak tegnap már nem bírtam és nem gondoltam, hogy anyáék felébrednek.


17L


2014. okt. 11. 17:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Mond el neki mi történt. Addig úgyse nyugszik meg amíg nem tudja.
2014. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Azt nem mondhatom el.

Kéne valami, amitől tuti megnyugszik.

2014. okt. 11. 17:33
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Mondd el,hogy csak kiborultál és a fáradtsággal együtt ez így tört ki rajtad. (Nem kell hajnalig szórakozni egy 17 évesnek.)
2014. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy valami történt, mert később még 1 órát telefonáltunk a barátnőimmel, meg tudja, hogy ha fáradt vagyok, akkor az nem így nyilvánul meg.


15 éves korom óta nem szabják meg, hogy hová mehetek és meddig. Szóval hiába írod, hogy nem kell hajnalig szórakoznom, attól ez még nem fog változni.


Inkább most bulizok, minthogy 40-45 évesen jöjjön rám, család mellett.

2014. okt. 11. 17:40
 5/27 anonim ***** válasza:
42%

"De tényleg nincs gond"


Akkor mit hisztizel? 14-19 évesen elviselhetetlenek a lányok!

2014. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Van gond, de neki arról nem kell tudnia.
2014. okt. 11. 17:41
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
jól van, az a megoldás hogy lenullázod a választ. Akkor módosítom: ne tegyél semmit, le vagy szrva, problémástul, mindenestül
2014. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ugye feltűnt már Neked, hogy ezen az oldalon nem csak a kérdés kiírója tud pontozni?

Nyugi Pukkancska.

2014. okt. 11. 17:46
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
El kell mondanod az igazat. Tipikus tini szokás, ez a hazugság ér hazugságot.
2014. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem tudhat róla? Esetleg egy "finomított" verziót sem találhatnál ki? Ha semmi nem jön be, akkor találj ki valamit. De ne túl durvát...
2014. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!