Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megijesztettem Anyát....

Nagyon megijesztettem Anyát. Mit tegyek, hogy elhiggye, nincs semmi baj?

Figyelt kérdés

Annyi történt, hogy ma hajnalba hazajöttem, mert elmentünk a barátnőimmel kicsit szórakozni. Viszont történt valami és azon kiborultam... Annyira sírtam, hogy nem kaptam levegőt és Anya értelemszerűen megijedt és ahogy felébredtem, az első kérdése az volt, hogy mi történt és azóta kérdezget, meg kitalálta, ha én nem mondom el, akkor felhívja a barátnőimet.



De tényleg nincs gond, általában nem mutatom ki így senkinek, hogy mit érzek, csak tegnap már nem bírtam és nem gondoltam, hogy anyáék felébrednek.


17L


2014. okt. 11. 17:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ez nem "tiniszokás", jobb Neki, ha tényleg nem tudja az igazságot és sajnos finomított verzió sincsen.
2014. okt. 11. 17:56
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy összevesztél az egyik barátnőddel. AMúgy mi történt?
2014. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mi történt?
2014. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Most beszélünk a semmiről.. Így nem lehet segíteni.
2014. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg mi történt?
2014. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Röviden és tömören az van, hogy együtt vagyok/voltam valakivel, akivel nem lett volna szabad ilyen kapcsolatba kerülnöm.

És tegnap kicsit veszekedtünk.

2014. okt. 11. 18:11
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor mondhatod azt, hogy egy barátoddal veszekedtetek, nem? Vagy belekérdezne?
2014. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
Ha 15 éves korod óta engednek hajnalig bulizni, akkor anyukád miért ideges? Elég felelőtlenek a szüleid és te is.
2014. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy osszevesztél a barátnővel s Ennyi.ne addodjon.meg hogy nem uvy alakult az este ahogy tervezted.
2014. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nem ideges Anya. Hanem ijedt.

A kettő közel sem ugyanaz.


Miért lennénk felelőtlenek?

Hamarosan 18 vagyok, bárhová elmehetek egyedül, nem esek kétségbe, önálló vagyok.

Az egyik barátnőmet sehová nem engedik, az eredménye az, hogy profin hazudik és szökik ki a szobájából.

Egy ismerősömet is burokban nevelték fel, nem mehetett sehová, egyetemistaként az első évben terhes lett és visszaköltözött a szüleihez.


Szóval lehet, hogy engem elenged mindenhova, de sosem hazudtam Nekik (kivéve ugye ezt a szituációt), ha valami nem úgy történik, ahogy kellene, nem pánikolok és a segítségükre számítok, hanem igyekszem megoldani egyedül.

2014. okt. 11. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!