Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem jönnek el a szalagavat...

Nem jönnek el a szalagavatòmra a szüleim. Ez normális, hogy nem tud meghatni?

Figyelt kérdés

Érettségi utàn összeköltözök a barátommal.

Kb ez az ami miatt haragudnak ràm,és àllandòan az fenyegettek, hogy nem jönnek el majd a tàncra. Tegnap meg mondtàk,hogy ne is vegyek meghìvòt.

Amúgy se terveztem, kicsit gyerekesnek érzem amit csinàlnak. Mert úgy vannak vele, hogy nekem ez mekkora szégyen lesz, hogy ök nincsenek ott. Szerintem meg nekik szégyen, hogy ha valaki kérdezi majd tölük, hogy milyen volt, akkor mit felelnek.

Ti mit gondoltok? Esetleg van olyan akiknél szintén nem mentek el a szülök?


2014. okt. 9. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat.

Az én apám nem jött el a szalagavatómra, nagyon bántott, h mindenki táncolt az apukájával ( mert nálunk volt olyan rész) de egyszerűen hiába volt apám, ha ennyire nem tisztelt meg, és szégyenszemre ülnöm kellett, mikor mindenki táncolt...utálok táncolni, de a szívem szakadt meg, h nincs kivel...

2014. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez egyértelműen a szüleid szégyene, képtelenek tudomásul venni, hogy felnőttél, és döntéseket hozol a saját életedről. Ez érzelmi zsarolás, és a zsarolás az MINDIG a zsaroló szégyene, ennyi.

Egyébként az enyémek sem voltak ott anno, szerencsémre, így legalább jól tudtam érezni magam, nem kellett a fanyalgó képüket bámulnom...

A te szalagavatód a te ünneped, hívd el a barátod, és érezzétek jól magatokat!

2014. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!