Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így viselkedni egy...

Miért kell így viselkedni egy óvszer miatt? Normális ez? Minek kiabál? Mit mondjak neki, hogy befejezze?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka jöttem haza külföldről (2 hetes sulis kirándulás volt Európában) és Anya ma elkezdte kipakolni a bőröndjeimet, táskámat. Talált egy óvszert.

Egész délelőtt azt hallgattam, hogy mégis minek volt nálam, minek kellett, aztán mikor megkérdeztem tőle, hogy szerinte mégis minek kellett, akkor még jobban elkezdett velem vitatkozni, meg hogy tudni akarja, ki volt az, meg hogyha barátom van, mutassam be itthon.

Mert ezek után valószínű, hogy idehozom a következő hónapokban...


Most is mondtam neki, hogy este elmegyek találkozni pár egyetemista barátnőmmel, koktélozunk és beszélgetünk. Erre megkérdezi, hogy "És le is fekszel valakivel útközben?".

Meg elkezdett a mostohaapám előtt is beszélni erről, pedig szerintem ehhez semmi köze nincsen Neki.



Beszéljek vele, vagy inkább hagyjam lenyugodni?


(11.-es lány vagyok)


2014. okt. 7. 12:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
4%
teljesen igazad van, mégis minek egy 11 évesnek óvszer???
2014. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
4%
igaza van nem igazad van, bocs elírtam
2014. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
11.-es vagyok, gimnazista...
2014. okt. 7. 12:59
 4/27 anonim ***** válasza:
16%
Talán mert kicsit fiatal vagy a szexhez. Tudom, ma már rengeteg lány előremegy, de teljesen feleslegesen. Ráértél volna később is, nem maradtál le volna semmiről.
2014. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%
Inkabb szegyeld magad,hogy ennyi idös letedre nem tudod kipakolni a taskadat,es elvarod,hogy anyukad csinalja.Legközelebb pakold ki te.
2014. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
nem 11 éves, hanem 11.-es ezt írta. akkor kb 17-18 éves lehet.
2014. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

#1 Nem 11 éves,hanem 11.be jár.Azaz olyan 17-18 év körüli.

Kérdező,jobb lett volna,ha magad pakolod ki a bőröndöt.

2014. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Klaudia123094 válasza:
56%
Szia! Szerintem édesanyáddal le kellene ülnöd beszélgetni! Mond el neki hogy ismerkedsz légy vele őszinte számolj be neki arrol ha szerelmes vagy vagy ha tetszik neked valaki! Ő csak a te érdekeidet nézi gondolom nem szeretné ha valaki ki használna mert félt téged! Ez természetes dolog ha kiakadt az óvszer miatt! És tudod az anyák nehezen fogadják el azt hogy az ő pici kislányukból érett nő lessz! ossz meg vele mindent őszintén! Én is igy tettem anno!
2014. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

Úgy látom, elég titokban tartod most is a helyzetet, hogy kivel voltál. Feltételek nem azért volt nálad az óvszer, mert a barátoddal készültél szexelni, hanem nincs is párod és összeakadsz valakivel. Ez elég undorító.

Anyád azért viselkedett így kislány, mert bár azt hiszed nagylány vagy most, de ha egy poronty becsúszik neked, akkor azt az ő nyakára fogod vinni.

Lehet, hogy azt hiszed, hogy te most tudatos voltál mert egy gumi ott lapult a táskádban, de ennyi idősen valakinek csakúgy odaadni magad, aztán hisztizni otthon, elég nagy gyerekességre vall.

2014. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg anyad reakcioja iszonyatosan eltulzott.


En inkabb akkor kezdtem volna aggodni, ha nincs, annak komolyabb kovetkezmenyei vannak...


Hagyj neki idot, hogy emesztgesse hogy mar nem vagy kislany.

2014. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!