Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így viselkedni egy...

Miért kell így viselkedni egy óvszer miatt? Normális ez? Minek kiabál? Mit mondjak neki, hogy befejezze?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka jöttem haza külföldről (2 hetes sulis kirándulás volt Európában) és Anya ma elkezdte kipakolni a bőröndjeimet, táskámat. Talált egy óvszert.

Egész délelőtt azt hallgattam, hogy mégis minek volt nálam, minek kellett, aztán mikor megkérdeztem tőle, hogy szerinte mégis minek kellett, akkor még jobban elkezdett velem vitatkozni, meg hogy tudni akarja, ki volt az, meg hogyha barátom van, mutassam be itthon.

Mert ezek után valószínű, hogy idehozom a következő hónapokban...


Most is mondtam neki, hogy este elmegyek találkozni pár egyetemista barátnőmmel, koktélozunk és beszélgetünk. Erre megkérdezi, hogy "És le is fekszel valakivel útközben?".

Meg elkezdett a mostohaapám előtt is beszélni erről, pedig szerintem ehhez semmi köze nincsen Neki.



Beszéljek vele, vagy inkább hagyjam lenyugodni?


(11.-es lány vagyok)


2014. okt. 7. 12:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
Az én anyám is ezt csinálta, aztán csodálkozott, hogy nem meséltem neki semmit. Inkább normálisan leült volna a kérdezővel, többre ment volna, mint a támadással.
2014. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

Kérj kölcsön valakitől egy üvöltő babát, s tedd az ágyára.

Majd akkor rádöbben, hogy még mindig jobb az óvszer...

2014. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk az ovszer nem ertem mit keres nalad, azt a fiunak kene vennie...
2014. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

"Szóval nemrég vesztetted el a szüzességed, de már gyógyszert szedsz. Hogy sikerült így bekalkulálni?"


Ezt egy felnőtt ember komolyan megkérdezi? Másfél évvel azelőt elkezdtem gyógyszert szedni, hogy lett barátom és szexeltem. Hogy miért? Mert baromi problémás volt a menstruációm is gyűlöltem. Évekig vizsgáltak, mert már 10 éves koromtól menstruáltam, de se szervi, se hormonális bajom nem volt, mégis rendszertelen volt, és az összes alkalommal összegörnyedve zokogtam teletömve fájdalomcsillapítóval itthon, mert mozdulni sem bírtam. A szüleim ezt 5 éven át nézték, mikor szintén egy menzesz alkalmával sírva kértem őket, hogy írassanak fel nekem fogamzásgátlót, mert én mégegyszer ezt nem akarom átélni. De egyébként egy 17-18 éves lánynak nem is tudom, mit gondolsz, miért kéne szülői beleegyezés. Elmegy, elintézi, épp elég önálló már ekkor hozzá egy ember, pont olyan, mint hogy hőemelkedéssel kísérgeti már őt anyu ilyenkor a háziorvoshoz. De én pl. 15 éves koromtól járok rákszűrésre is, ott sem kell fogni a kezem.


Kérdező: hagyd lenyugodni, majd rájön, hogy itt már hiába kapálózik, te már úgyse leszel újra szűz, innentől pedig nincs ezen mi ragozni. Mondj neki annyit max., hogy van valakid, nem fűvel-fával csinálod, de nem akarod őt bemutatni itthon mert még friss, és talán sosem válik komoly kapcsolattá. Ennyi épp elég, a többit rendezze le magában.

2014. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%
Anyád inkább örülne, hogy normálisan védekezel.
2014. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha jo lenne a kapcsolatom veled , mint lanyommal a szexualis eletedbe nem szolnek bele. Hisz ahhoz semmi kozom, viszont azt megjegyeznem, hogy hulye vagy, hogy igy odadobod magad egy pasinak, akivel annyira "bonyolult" kapcsolatba vagy. Nem jo ez igy. Annak orulnek, hogy van eszed vedekezni, nem pedig terhesen haza allitani,viszont annak mar kevesbe, hogy erzelmileg ez a kesobbiekben, hogyan fog teged erinteni ez a viszony.
2014. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25%

nem anál óvszer volt az véletlenül?



Az anya megkéri három lányát számoljanak be a nászéjszaka után hogy milyen

a férjük teljesítménye. Az első lánynál eljön az idő. Másnap az anya kap

egy telefont:

- Tchibo!

Anyuka nem érti de meglátja a reklámújságban a hirdetést: Élvezet az utolsó

cseppig!

Eljön az idő a másodiknál is. Ő is telefonál:

- Cardo matracok!

Anyuka nézi: Óriási élvezet, king size!

A harmadik lánynál is itt az idő. Ő is telefonál:

- British airways!

Az anya ezt olvasta mielőtt elájult:

Minden héten hét nap, Mindkét útvonalon naponta ötször!

2014. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!