Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is szokott így viselkedni?

Más is szokott így viselkedni?

Figyelt kérdés

Apám pénztárcájából szoktam kivenni pénzt, nem sokat csak egy ezrest vagy ötszázast. Például akkor ha cigarettára kell, azt nem mondhatom neki hogy cigire kell a pénz mert akkor nem adna. Ha meg azt mondom, hogy másra kell akkor hazudok.

Néha akkor is veszek ki tőle pénzt ha felidegesít, vagy kiabál velem, akkor haragból cselekszek.

Nem szokta észrevenni, nem nagy pénz.

18/F


2014. júl. 11. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szoktam pénzt lopni apámtól, ha ideges vagyok, vagy ha cigi kell.... 18 évesen elmehetnél pl diákmunkára a lopás helyett.....
2014. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezt úgy hívják, hogy lopás! Ha cigire kell pénz, menj el dolgozni és vedd meg a saját keresetedből! Felnőtt vagy, jó lenne ha úgy is viselkednél! Én a helyedben a földbe süllyednék szégyenemben, nem hogy még ki is írjam...
2014. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

"Nem szokta észrevenni, nem nagy pénz.

18/F"


Majd mond ezt akkor is amikor neked kell megdolgozni azért a nem nagy pénzért.Mondjuk akkor amikor majd-előreláthatólag-polcmenedzser leszel valamelyik hipermarketben.

2014. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez lopás, normális ember nem viselkedik így. Azt pedig csak te hiszed, hogy nem veszi észre...
2014. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
tök mindegy mennyit veszel el , ez lopás!
2014. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Normális, nem kátrányos helyzetű ember nem szokott lopni senkitől.
2014. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még az is szimpibb lenne, ha hazudnál valamit. Tolvaj vagy, becstelen ember. Nem tartalak semmire sem. Elég bosszantó, hogy később te lehetsz az, akire az ember adóforintjai elmennek.
2014. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utoljára 8 évesen vettem ki 20 forintot apám pénztárcájából nyalókára. Aztán rájöttem, hogy ez lopás, és többet nem csináltam ilyet. Te se csinálj többet ilyet. Vagy leszoksz (ezzel jobban jársz hosszútávon), vagy dolgozol, ha cigi kell.
2014. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még, ha 5 ft-ot veszel ki, az is lopás. Ő megdolgozik érte, te pedig csak úgy parazitaként eleveszed. Ráaádsul káros szenvedélyre költöd. Hazudozol és még tiszteletlen is vagy.

Ma egy ezres, holnap már egy autó. A bűnőzök is pitiáner dolgokkal kezdik. Apád pedig nem akarja észrevenni, mert akkor válaszolnia kéne arra, hogy hol rontotta el és

mihez kezdjen veled. Megjegyzem, én nem mertem volna ilyet csinálni.

2014. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz...én például utálom az apámat, mégse loptam tőle soha. Jobban mondva egyszer, de azt is anyámnak adtam.
2014. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!