Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthoniak csak akkor figyelnek...

Otthoniak csak akkor figyelnek rám, ha nem megy valami sorozatuk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudok velük beszélgetni... Egyedül élek, még telefonon se beszélnek velem, mert sose érnek rá. Vagy rosszkor hívok, vagy néznek valamit... Ha meg hazamegyek, ugyanez a helyzet. A tv az első...

2014. okt. 7. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Normális, de nem tudnál máskor írni?

Épp a kedvenc sorozatom nézem... bocsi...

:D

2014. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zárd ki őket az életedből, ne keresd őket. Ha meg ők keresnek, mondd meg, hogy nem vagy kíváncsi olyanokra, akiknek a virtuális világ fontosabb, mint a hús-vér kapcsolatok.
2014. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Kettes, szerintem pedig nem az a megoldás, hogy akkor felisútleisút. És akkor még magányosabb lenne a kérdező


Kérdező, a szüleid bizonyára ebbe temetkeznek. Hívd át őket magadhoz, vagy kérdezd meg, hogy mikor jó nekik, ha átmész.

2014. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: A kérdésből az jön le nekem, hogy már többször nyitott a családja felé a kérdező, mégse figyeltek rá. Ez sztem elegendő indok ahhoz, hogy ne vegyen róluk tudomást.
2014. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd meg őket magadhoz, talán egy vasárnapi ebédre.

Nem a főzésed a lényeg. Tv-d persze üzemképtelen, így nem tudják nézni.

Közös témának talán kérdezd meg, mit néznek, miről szól. Lehet (?) biztos unni fogod, de lesz egy nyitó téma.

Sok idős ember menekül a sorozatokba, mert nem talál más elfoglaltságot, nincs kedve szomszédolni, fiatalokat már nem érti,színházba, moziba járni drága.

Vagy ha hazamész, kérdezd meg, mikor alkalmas az időpont.

2014. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!