Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyes szülők miért kezelik...

Egyes szülők miért kezelik irányítóskodva, bántóan, görcsösen, ha a 20 év feletti gyerekük normális módján munka mellett el akarna költözni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
mert ők mérgező szülők!
2014. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom m re gondolsz bántó alatt.. nem lehet h csak nem akarnak egyedül maradni, csak hülyén mutatják ki, h hiányoznál nekik? :)
2014. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem kezelnék komolyan a dolgot, ha kijelenteném, hogy lassan elköltöznék.

Gyereknek néznek.

2014. szept. 22. 15:52
 4/9 A kérdező kommentje:

Pedig nem vagyok az.

Egyedül elláttam már otthon is a háztartást, mostam, főztem, takarítottam egyszerre.

2014. szept. 22. 15:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Ettől tehát nem kell félteni, nem vagyok életképtelen teremtés.
2014. szept. 22. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért érdekli az erős, határozott, felnőtt 20 év feletti embert, hogy a szülei mit gondolnak arról, hogy elköltözik? Költözik és kész. Nem?
2014. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így van, de mégis érdekel a véleményük legalább csak meghallgatás szintjén,

és mégiscsak velük éltem több mint 20 évig, és ilyenkor az ember szóban vár némi lelki támogatást, kedvességet.

2014. szept. 22. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Vár, de nem mindig kap. Gondolom nem kapsz, ha feltetted ezt a kérdést. Ha pedig túlságosan adsz a véleményükre, akkor hátráltatják az életed. Sajnos ez van, lehetsz hálás, lehetsz jó gyerek, és lehetsz olyan, aki azt mondja, hogy köszönöm a sokmindent, amit értem tettetek, de most már felnőttem, nem vagyok gyerek, élem az életem, akkor is, ha nektek nem tetszik.
2014. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért vannak elvárásaid másokkal szemben? Ne várd el tőlük, hogy támogassanak, és akkor nem lesz meglepetés.
2014. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!