Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedésnél ugye normális,...

Veszekedésnél ugye normális, hogy a párom mellett állok ki?

Figyelt kérdés
Jegyesek vagyunk. Édesapám állandóan veszekszik velem a párom háta mögött. Persze a párom a téma. Kis semmilyen apró megmozdulásokon akad ki, és ebből egy családi veszekedés kerekedik közöttünk. Ilyenkor apukám a fejemhez vágja, hogy nagyon megváltoztam stb. Szerintük első a régi családom, és utána jön rangsorban a leendő családom. Nálam ez pont fordítva van, így ha páromat bántják a háta mögött, azonnal "ugrok". Ti hogy viselkednétek ilyen helyzetben?
2012. aug. 29. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Épeszü ember annak ad igazat, akinek igaza van, nem aki közelebbi kapcsolatban van vele.
2012. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
épeszű ember vagyok
2012. aug. 29. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen helyzetet az látja át legjobban aki benne van. Ha komoly a kapcsolatod és lesz is valami tartós dolog a jegyességedből akkor a párod lesz az új családod akivel közös családot alapítotok és akkor ők lesznek az elsők. Attól még a szülők is fontosak de mindenkinek az utódja a legfontosabb. Az apukád meg egyértelműen nem szereti a párodat de ez gyakran megesik. Vagy megunja vagy nem a szitkozódást jobban teszed ha semmibe veszed amit mond és kész már nincs is vita.
2012. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nekem is az a normális, ha kiállok a párom mellett. Persze nehezíti a helyzetet, ha valamelyik szülővel kell szembe szállni.
2012. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek azzal, hogy az ember annak ad igazat, akinek valóban igaza van. Viszont a helyzet nagyon ismerős. Nálunk is állandóan minden hülyeség miatt szidja az apám a páromat nekem. Ilyenkor én is megvédem őt, mert apámnak nincs igaza. Viszont ezzel nem értek egyet, hogy mindenáron valakinek fontosabbnak kell lennie, szerintem normális esetben egy embernek ugyanolyan fontos a családja, a szülei, mint a párja. És mondom, az sem mindegy kinek van valóban igaza. Mert ha mondjuk a párod valami hülyeséget csinálna, és úgy szidná apukád, akkor azért furcsa lenen, ha akkor is megvédnéd, csak mert ő a párod. De ugyanakkor azt is írtam nálunk is ez a helyzet sajnos mint nálatok...
2012. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2012. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha a párod normális ember és hülyeségekbe köt bele az apád akkor persze hogy normális ha kiállsz mellette


De ha egy alkoholista akinek büdös a munka akkor miért kéne kiállnod mellette?Ez nem attól függ hogy a párod e vagy sem

2012. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, szerintem apukádnak alapban nincs igaza, mert az embernek (ha muszáj rangsorolni) az első a párja, és nem a szülei. Ez az elv. Konkrét dolgokban viszont tényleg amellett kell kiállni, akinek igaza van, ha a párom azt mondaná, hogy 2x2=5, az apám vagy ad abszurdum akár ellenségem meg azt, hogy 2x2=4, ebben a konkrét ügyben eszembe sem jutna a párom vélt igazságát védeni.
2012. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rangsorolok. Vagy szeretek valakit, vagy nem. És amellé állok, akinek igaza van.
2012. aug. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
én mindig az mellett állok ki akinek igaza van!függetlenül attól hogy kivel milyen viszonyban vagyok....
2012. aug. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!