Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha apám hazajön...

Normális, ha apám hazajön külföldről, szinte az az első, hogy iszik?

Figyelt kérdés

Elmentem apámmal pizzázni, ahol ivott is. Majd megjelent egy ismerőse, akivel tovább folytatta az ivást, én otthagytam őket.


Legutóbb is, amikor hazajött, aznap este elment az egyik munkatársával inni, fel is hívott, hogy menjek el hozzájuk, oda, ahol vannak.


4 hónapja van kint apám külföldön.


Másnál is így van ez?



2014. szept. 26. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de jó ötletnek tűnik. Asszem leugrom piáért.
2014. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Valahogy ki kell ereszteni a gőzt!Jobb lenne ha idegbetegen csak üvöltözne?
2014. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Gondolj bele4honapig tavol a csaladjatol,otthonatol,hazajatol-erthetö ha 1-2napig szorakozik egy kicsit-valoszinü örömeben.
2014. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Had igyon. De szerintem ő kint is iszik. Ez az igazi alkoholista. Okot talál rá .
2014. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
# 4 !Te nagyon ostoba vagy!
2014. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Pedig igaza van négyeskének. Ha kint nem inna, akkor itthon sem.
2014. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy nem, nem normális. Valószínűleg szar neki külföldön, azért szokott rá. Remélem pár év alatt keres annyit, hogy utána legyen miből egy életen át pátyolgatni, mint lerobbant, munkaképtelen alkoholistát. Ha nem, akkor így jártatok, és marad a nyakatokon.
2014. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, most ebből honnan a francból tudjuk?

Ha négy havonta egyszer elmegy inni a haverokkal, az normális, ha amúgy is szinte napi szinten pityókás, akkor nyilván nem.

2014. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Honnan tudjatok mit csinal külföldön?En pl.1eve nem voltam Magyarorszagon,es ha hazamegyek-valoszinü karacsonykor,akkor biztos meglatogatom a barataimat,es lehet hogy iszogatunk is.Egyebkent nem iszok-utoljara szilveszterkor ittam 1pohar pezsgöt.
2014. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha minden nap részeg, akkor nem, ha meg csak néha szórakozik, az miért baj?
2014. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!