Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezért megharagudhat anyukám? 23N

Ezért megharagudhat anyukám? 23N

Figyelt kérdés

Anyukám sajnos kórházba került, de nem tudok bemenni meglátogatni hiába is szeretném.

3 gyerekkel vagyok itthol, igaz a 2 nagyobbik napközben oviba van. A férjem hajnalba ér haza, délbe kel és megy is dolgozni. A 16 hónapos gyerekkel meg nem engednének be aKÓrházba. Vigyázni nem tud rá senki. Szerintetek jogos ha ezért megsértődik? 30 kilóméterre lakunk a kórháztól.


2014. okt. 2. 16:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Tehát a házfelújítás fontosabb, mint az anyukád, ennyi... csak be kell ismerni!


Minden városban van valahol lehetőség gyermekfelügyeletre, neten pár perc alatt lehet találni ilyet... reggel körbetelefonálod, nagyok az oviba, a kicsivel fel a városba, gyerkőcöt leadni, kórház, félóra múlva vissza a gyerekért...


Ehhez még ismerősök sem kellenek.

2014. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%

Ja, és nem ötleteket kértél, hanem véleményt:


Mint gyerek: ha nem lettem volna édesanyám mellett egész nap a kórházban, amikor haldoklott, ha nem fogtam volna a kezét az utolsó perceiben... hanem valami mondvacsinált dolog miatt nem mentem volna be hozzá egyáltalán, soha nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel.


Mint szülő: ha a gyerekem ilyen helyzetben nyomós ok nélkül egyszer sem jönne be hozzám, és megharagudnék... attól szeretném, tehát a kapcsolatot nem szakítanám meg vele, meg ilyesmi, de nagyon rosszul esne, és sokáig tüske maradna.

2014. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Igaza van a 20-as válaszolónak. Simán beengednek egy ekkora gyerekkel. Fogd meg a gyereket és menj be már holnap!
2014. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszönöm a valaszokat
2014. okt. 2. 19:43
 25/33 anonim ***** válasza:
57%
Azért a kérdező anyukája nem haldoklik, csak kivizsgálásra ment... és tényleg nem olyan egyszerű egy gyereknek felügyeletet találni, mint ahogy itt páran gondolják. Vagy talán elvárjuk a kérdezőtől, hogy vadidegen emberekre bízza a gyerekét? Egyébként, az én anyukám is volt tavaly kórházban, hasonló több napos kivizsgáláson, és nem tudtam hozzá bemenni, egyrészt, mert 50 km-re volt, másrészt, mert 16 órában dolgoztam hétfőtől vasárnapig, utána pedig elvégeztem a házimunkákat, amik elmaradtak anyukám távolléte miatt. És ő ennek a segítségnek sokkal jobban örült, mintha ott ténferegtem volna a kórházban. Telefonon beszéltünk minden nap, egyáltalán nem haragudott. Én sem haragudnék fordított esetben senkire.
2014. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ülj fel az első buszra és menj be hozzá a kórházba. Még kaját is vihetnél van időd főzni nem?
2014. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Azt írod, falunk laksz. Nem hiszem el, hogy nincs egy szomszédasszony, falubeli hasonló korú fiatalasszony (vagy épp unokázni vágyó nagymamakorú), akire ne lehetne rábízni pár órát.

Nekem olyan érzésem van, mintha kifogást keresnél, hogy miért nem tudod sehogyan sem megoldani a vigyázást.

2014. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
2 hete költöztünk. De ha az neked jó bedobom az első kerítésen a gyereket! Aztán majd este, ha addigra hazaérek egyáltalán hazahozom. Jó lesz így?
2014. okt. 3. 11:54
 29/33 anonim ***** válasza:

27 vagyok ismét.


Nézd, ha nekem fontos lenne, én megoldanám.

Ha én anyukád helyében lennék, nem sértődnék meg, és utólag nem emlegetném fel, de nagyon-nagyon fájna.

Valaki írta, hogy csak egy kivizsgálás.... Hát igen, de a kivizsgálás egy rosszullét miatt történik! Én bizony aggódnék, nem kapott-e agyvérzést, agyi infarktust, szívinfarktust. Ha pár napon belül nem jut haza, akkor én bizony bemennék.


És a gyerekvigyázást megoldanám.


És a házfelújítást pár órára félbehagynám.


És változtatnék a stílusomon, mert így lehet, hogy nem két héttel, de két évvel a költözés után sem lesz senki a faluban, akitől segítséget kérhetnék.

2014. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Ilyen válaszok után hidd el ez még elég nyugodt stílus.

"ingyen bébiszitter"

"buta liba"

És ez csak 2 volt a sértegetésböl!


Délelőtt hazaengedték anyumat.

2014. okt. 3. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!