Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezért megharagudhat anyukám? 23N

Ezért megharagudhat anyukám? 23N

Figyelt kérdés

Anyukám sajnos kórházba került, de nem tudok bemenni meglátogatni hiába is szeretném.

3 gyerekkel vagyok itthol, igaz a 2 nagyobbik napközben oviba van. A férjem hajnalba ér haza, délbe kel és megy is dolgozni. A 16 hónapos gyerekkel meg nem engednének be aKÓrházba. Vigyázni nem tud rá senki. Szerintetek jogos ha ezért megsértődik? 30 kilóméterre lakunk a kórháztól.


2014. okt. 2. 16:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
A férjednek ki kellene venni egy nap szabit vagy kiíratni magát az orvossal, így meg tudnátok oldani.
2014. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ilyen helyzetben nálunk is a párom lenne az, aki kivesz egy nap szabit, és eljön ő is meglátogatni az anyóst (max váltva megyünk be). Nincs olyan gyakran szerencsére vészhelyzet, hogy ezt ne tudjuk megoldani. Nagyon sokat köszönhetünk a szüleimnek, ez nem lenne kérdés. Másrészt anyukád azért biztos meg van ijedve, ha még azt sem tudják, mi a baja, és személyesen jobban meg tudnád nyugtatni.
2014. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
97%
Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell! Nem hiszem el, hogy nincs az utcában olyan gyesen lévő anyuka, vagy nyugdíjas néni, aki pár órát vigyázna a kicsire, főleg, ha fizetnél is érte valamennyit! Vagy a városban meg lehet nézni, van-e valahol gyermekmegőrző, esetleg családi napközi, ahol vigyáznának rá egy órácskára.
2014. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

MIlyen ingyen bébiszitteröl beszélsz? Soha nem vigyázott rájuk anyu.

Nagyon sok itt az értetlen varom, inkább hagyjuk is. Kösz a semmit

2014. okt. 2. 18:16
 15/33 anonim ***** válasza:
96%

Mi vagyunk az ėrtetlen?????jah bocsi hogy minden valaszolo probald neked segitenni ugyanis mindenki jot irt,ami neked egyik sem megfelelo!!!!!!

Erre szoktuk azt mondani nem akarasnak csak nyoges a vege! Pont ezt csinalod!!!

Irtak vegyen ki a ferjed szabit

Es menj be rokonnal

Kerj meg az utacaban valakit ismeros stb...

Csak tudod majd valoban kerululhetsz ilyen helyzetbe te is remelem akkor sem fogod tudni megoldani a gyerek felugyeletet!!!es ezt ezt te is visza kapod az eletol hogy korhazban leszel es mondjuk majd a ferjed sem.megyen teged meglatogatni vagy a gyereked!!!szegeny anyukadat sajnalom hogy ilyen buta libàt mint te felnevelt!!!

2014. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
50%
Igen, minden válaszoló jót írt, csak egy sem azt, amit hallani akartál, vagyis hogy ne látogasd meg anyádat. Ennyi értetlen barmot:D Mindent meg lehet oldani, amit az ember meg akar oldani. Ha mondjuk az egyik óvodás gyereked kerülne kórházba, hova tennéd a többit? Vagy őt sem látogatnád?
2014. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Liba esetleg ge VAGYON nem én! 2 hete költöztünk ide, senkit nem ismerek, a házfelujitás kellős közepén vagyok egész nap dolgozom a házon! Könnyü ám itt okoskodni. Mellesleg nem ötleteket kértem hanem véleményt. És a férjem sem tud kivenni szabit sajnos, mert már mindet kivette amikor a házat vettük.
2014. okt. 2. 19:08
 18/33 A kérdező kommentje:
A nevelőapámmal meg nemtudok bemennimert nem jön el értem. Ennyi. Nincs ám olyan csodás életem mint nektek hogy bárkire bizhatom a gyereket. Soha senkitöl nem kaptam támogatást és nem is kértem mert ugysem kapnék.
2014. okt. 2. 19:10
 19/33 anonim ***** válasza:

Én is anya vagyok, nekem rosszul esne...


Ne azért látogasd meg, hogy ne sértődjön meg, és ne is azért, mert más mit gondol, vagy mert úgy illik... Hanem mert aggódsz érte, és látni akarod...


Amikor édesanyám bekerült a kórházba, amikor csak tudtam, mentem...


Amikor egyszer bekerült, nekem a gyerek mellett még ott volt a fekvőbeteg apukám, akinek a gondozását nekem kellett átvennem, amíg anyukám kórházban volt.

Egy percre sem hagyhattam magára, de beleőrültem volna, ha nem tudtam volna bemenni a kórházba... segítséggel, de megoldottam...


Nem mi vagyunk értetlenek... de ha be akarsz menni, meg lehet oldani, rengeteg ötletet kaptál.


Miért nem ismered be, hogy nem akarsz bemenni, csak mentséget keresel, hogy más ne szóljon meg érte, és anyukád se haragudjon meg érte?!

2014. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Elmesz egyedul, viszed a kisgyereket. Be fogjak engedni. ELmondod, hogy anyadat akarod meglatogatni, nincs aki vigyazzon ra. Beengednek. Ha mashova nem, a bufebe vagy a kertbe, anyad meg oda megy. Legyel mar egy picit talpraesett
2014. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!