Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezért megharagudhat anyukám? 23N

Ezért megharagudhat anyukám? 23N

Figyelt kérdés

Anyukám sajnos kórházba került, de nem tudok bemenni meglátogatni hiába is szeretném.

3 gyerekkel vagyok itthol, igaz a 2 nagyobbik napközben oviba van. A férjem hajnalba ér haza, délbe kel és megy is dolgozni. A 16 hónapos gyerekkel meg nem engednének be aKÓrházba. Vigyázni nem tud rá senki. Szerintetek jogos ha ezért megsértődik? 30 kilóméterre lakunk a kórháztól.


2014. okt. 2. 16:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is nagyon rosszul esne. (És minden bizonnyal neked is, ha a gyereked felnőve ugyanezt tenné, még akkor is, ha nem haragszol rá.) Egyébként én minden követ megmozgatnék, hogy bemehessek hozzá. Nekem nagyon furcsa, hogy egyáltalán nincs egyetlen olyan nap sem, amikor a kicsit rá lehetne bízni valakire pár órára. Még ha anyám csak egy lábtörés miatt kerül kórházba, akkor is bemennék hozzá. (Ugyanígy a közeli családtagok és barátok esetében is.) Hétvégén is van látogatás, nem hiszem, hogy heti 7 napot dolgozik a férjed folyamatosan..
2014. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Férjednek nincs anyukája? Esetleg más rokon, tényleg senki nem tudna vigyázni a kicsire 1-2 órára?

Egyébként anyukádnak komoly baja van? Mert az sem mindegy...


Ha értelmes, és jó a kapcsolatotok is, akkor meg fogja érteni, de sajnos nem kizárható, hogy vérig sértődik.

2014. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nem jihad, de ertheto. Kerd meg a szomszedot, ismerost, akarkit, higy vigyazzon a gyerekre amíg meglátogatod anyukádat. De a legtöbb kórháznak is van gyermekmegorzoje....
2014. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom neked sem esne jól, ha kórházba kerülnél és az anyukád, a férjed vagy a két nagyobb gyerek nem látogatna meg. Keress egy alkalmi bébiszittert, aki nem túl magas órabérért dolgozik, biztosan van ilyen. Amíg te bemész a kórházba, ő vigyáz a legkisebbre.
2014. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
esetpeg ahol oviba járnak a nagyobbak ott nincs bölcsőde? beszélhetnél az igazgatoval hogy pár órára vegye be.
2014. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Azzal beszelj aki jar be anyukadhoz lattogatlba,es kerd meg hogy vele bemehesetek,es arra a 20 perc re is addig az a kedves rokon kint maradhtna a gyerekel mig te anyukadal vagy. Nem hiszem el hogy ez az otlet sem jutott az eszedve,van tesod? Ha ni cs rokonod biztosan! Ugy tunik hogy te nem nagyon erolteted meg magadat hogy bejuss anyukadhkz meg ha csak 20 percre is!
2014. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Mi falunk lakunk, ők városban. Itt nincs bölcsi. 30 km. És nem, tényleg nincs senki aki vigyázhatna a fiamra. Telefonon mindenna felhivom, azt mondja nem haragszik érte de akkoris én ugy érzem mégis. A férjem minden nap dolgozik, akármilyen hihetetlen. Nem hinném hogy az oviba beveszik mert még pelusos és a buszkőzlekedés is rossz tehát nem csak pár órára kéne vigyázni rá. A férjemnek van anyja de Ausztriába "takarit"
2014. okt. 2. 17:37
 8/33 A kérdező kommentje:
Igazábol a munkahelyén rosszul kett nagyon felment a vérnyomása és most kivizsgálják
2014. okt. 2. 17:39
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

Mar bocsi es ha pl orvoshoz mesz nõgyogyasz.ra. akkor hogy oldod meg? Nagyon sok oolyan dolog van amit meg kell tudni oldani ugy hogy a gyereket nem viheted,

Rokonhoz sem muszaj elutazni a varosba. Felhivod hogy mikor megyen es a korhazban taliztok!

2014. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

23 évesen 3 gyereked van? Belecsaptál a lecsóba...

Szerintem nem fog megharagudni, viszont buktátok az ingyen bébiszittert.

2014. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!