Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha azt szeretném, hogy leszbikus legyen a lányom?

Figyelt kérdés
Mert szerintem kihasználnák a férfiak és azt nem tudnám elviselni. Meg eleve azt se szeretném, hogy férfival legyen. Nem tudom miért, de irritálna.
2014. szept. 27. 16:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
91%
A nemi identitást nem a szülő válogatja meg, de nem is a gyermek. Ezt a biológia dönti el.
2014. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
94%

Mert egy nő nem tudja kihasználni? Az nem a nemen múlik...

Én megpróbálnám minél jobban nevelni a gyermekemet, hogy határozott, értelmes, nem áldozattípus legyen belőle, a szexuális beállítottsága és a nemi identitása pedig legyen az, ami...

2014. szept. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
34%
#30: Azt értem, hogy az ilyen elfajuló kapcsolatokat segítik bizonyos dolgok. De ha a nő valóban okos és talpraesett, akkor ellenáll a női magazinok s mindenki más kapcsolatmegtartás-mindenáron nyomásának s az első komoly jelre kilép a kapcsolatból. Megértem, hogy sokan gyöngék meg társadalmi s egyéb nyomás, de akkor is keményen tehet róla az áldozat, ha egy bántalmazóval él együtt.
2014. szept. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 zabmester ***** válasza:
92%

"de akkor is keményen tehet róla az áldozat, ha egy bántalmazóval él együtt."


Ennél mélyebbre már nem lehet süllyedni...

2014. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

33-as: Nem túl sok fogalmad lehet a párkapcsolati dinamikákról.


Ha nem csak a nőket akarod hibáztatni, hanem tényleg érdekel a téma, ajánlom a Miért marad??? című kiadványt:


[link]

2014. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Attól hogy azt szeretnéd még nem lesz lezbikus.
2014. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!