Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha azt szeretném, hogy leszbikus legyen a lányom?

Figyelt kérdés
Mert szerintem kihasználnák a férfiak és azt nem tudnám elviselni. Meg eleve azt se szeretném, hogy férfival legyen. Nem tudom miért, de irritálna.
2014. szept. 27. 16:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nagyon korai neked ez a gyerek...
2014. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
33%

Látott már téged orvos?


Az ilyentől nem veszi el a gyereket a családvédő, de attól, aki szegény, mégis gondját viseli, néhány nap leforgása alatt. Szégyen -.-

2014. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
80%

A gáz az, hogy megkeseredett szánalmas életedet vetíted ki a gyerekedre. Azért, mert te pórul jártál a férfiakkal, nem azt jelenti, hogy a férfiakkal van a baj. Vagyis minddel. Tudod, vannak olyan típusú nők, akik ezt vonzzák be. Pl. te.

Ne neveld feminista, férfigyűlölő p*csának a lányod, mert nagyon megkeseredett élete lesz. A leszbiségre nem reagál, az vagy vele születik, vagy sem. De ilyen felfogással, ami a tiéd, nyilván olyannak nevelnéd, amit fentebb írtam. És nem nevelheted burokban sem. Szerinted egy nő nem használná ki, ha abba a kategóriába tartozik, amit megneveztem? Dehogynem.

2014. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
*reagálok
2014. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ö eltudja dönteni h mit akar.

Am meg a kihasználás nem a nemi orientáció függvénye.

2014. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
58%
Ne akardd a saját hibáidtól megóvni, Ő nem követheti el ezeket!
2014. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy gondolom (javítsatok ki, ha hülyeséget beszélnék), hogy a gyereknevelés lényege az, hogy a gyerekünk 18 éves kora után magáról tudjon gondoskodni és kiegyensúlyozott tagja legyen a társadalomnak. Azt nevelni egy kislányba, hogy a férfiak rosszak és gonoszak, az szereintem nem felel meg ennek.

Másrészt ezt már sokszor leírtam, de Magyarországon nem kecskéért vesznek a férfiak feleséget. Neked szavad van abban, hogy melyik férfival jössz össze, ami azt jelenti, hogy felelős vagy a döntésedért. Tanítsd meg arra, hogy ki tudja szűrni a suttyókat.

A harmadig dolog pedig az, hogy nem lehet valakit átnevelni bizonyos szexuális preferenciáról egy másikra. A nővérem egyik ismerőse ez miatt lett öngyilkos. Meleg volt, de nem bírta elfogadni. Most van két kicsi gyerek, akiknek nincs apjuk. Ne tedd tönkre a gyerekedet lelkileg.

2014. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
Te beteg vagy.Tudod én meg azt szeretném hogy a magadfajták akasszák fel magukat a padláson.Nem tudom miért,de irritálnak az ilyenek.Na hogy tetszik az agymenésedre írt másik példa?
2014. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
3%

Jézusom, mennyi buta és tájékozatlan válaszoló!


Az, hogy ezt szeretnéd, az önmagában még nem gáz, sőt, valahol érthető. Sajnos Mahgyarországon olyan a férfiak szocializációja, hogy a legtöbb lánynak szívás egy párkapcsolat. Ezen nincs mit szépíteni. Persze, hogy vannak kivételek, de én itt most a nagy átlagról beszélek.


Befolyásolni viszont nem szabad. Természetesen elmesélheted neki a rossz tapasztalataidat, és adhatsz tanácsokat is. Ezt később valószínűleg meg is fogja köszönni, mert nem követi el ugyanzokat a hibákat, mint a többi lány, akik tündérmeséken nőttek fel, és felnőtt korukban nagy pofon volt az ébredés.

DE! ne csodálkozz, ha nem hallgat rád, és ne erőltess túlzottan semmit. Ha hinni akar a hercegben fehér lovon, hát higgyen, úgysem tudod megakadályozni. Szerintem a legtöbb, mait tehetsz érte, hogy ott vagy vele, hiszel neki/benne, és támogatod, bárhogy dönt és bármibe is botlik a párválasztás során.

2014. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
29%

"Az, hogy ezt szeretnéd, az önmagában még nem gáz, sőt, valahol érthető. Sajnos Mahgyarországon olyan a férfiak szocializációja, hogy a legtöbb lánynak szívás egy párkapcsolat. Ezen nincs mit szépíteni. Persze, hogy vannak kivételek, de én itt most a nagy átlagról beszélek."


Ez merőben baromság. Ha már nagy többségről beszélünk, a drága nőket sem kell félteni. Zsák a foltját... :)

Érdekes, aki értelmes nő, az talál értelmes férfit. Mások meg sajnáltatják magukat, hogy a szeméééét férfiak, brühühü! Talán nem kéne mindet kipróbálni. ;) Meg ha nem olyan dolgok élveznének elsőbbséget a nők párválasztási szokásaiban, amik, talán nem esnének ki a szűrőn az értelmes férfiak, és nem vonzanák a hálójukba a tapló barmokat. De hát mindenki azt kapja, amit megérdemel. Érdekes, ismerősi körben csak az nem tud épkézláb párkapcsolatot felmutatni nőként, aki olyan is... Egyik barmot vonzza be a másik után.

2014. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!