Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha azt szeretném, hogy leszbikus legyen a lányom?

Figyelt kérdés
Mert szerintem kihasználnák a férfiak és azt nem tudnám elviselni. Meg eleve azt se szeretném, hogy férfival legyen. Nem tudom miért, de irritálna.
2014. szept. 27. 16:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
hát ja, szerintem gáz.. ne akarj semmit, majd ő eldöntni..
2014. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
93%
nem gáz,hanem hülyeség,ostobaság..ilyen szülőt..
2014. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem menj pszichológushoz.
2014. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%

minél hamarabb menj el egy orvoshoz és beszélj vele

sajnos elmebeteg vagy

kezeltesd, kárt fogsz okozni a gyerekednek ha nem teszed

2014. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem lennének férfiak és te sem éltél volna soha nemi életet, akkor lányod sem lenne, nem igaz??? Szóval azért nem hátrány, ha az embernek van dolga férfival nőként. A párkapcsolat előnyeiről nem is beszélve, mert bizony sok előnye van!!!

A másik meg az, hogy ha ez a kérdés nem kamu, akkor azért egy igazságot tanulj meg! Csak azt tudják kihasználni, aki hagyja magát! A másik meg, hogy szerintem ha az ember felnő, akkor nagyon is el tudja dönteni maga, hogy kinek ad esélyt és kinek nem, joga van az önálló élethez és joga van ahhoz is, hogy hibázzon, tévedjen és ha egyszer rossz tapasztalatot szerez, akkor legközelebb a hibájából tanuljon!

Gondolom neked is volt 1-2 rossz tapasztalatod és a szerint ítélsz meg mindent. De engem nőként speciel soha nem használtak ki, és jelenleg is egy már 9 éve tartó kapcsolatban élek.

2014. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
83%
Egyszer ő is fenő. Te mit szóltál volna tiniként, ha anyukád azzal állít be, hogy nem szeretné hogy férfiakkal legyél együtt. Most talán nem lenne a lányod akit bizonyára imádsz és nem tudnál nélküle élni. A kihasználás pedig az élet része.. Mindenki átesik rajta. Ja, és ki mondta hogy egy csaj nem használná őt ugyanúgy ki, mint egy férfi?
2014. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
Majd ő eldönti, hogy mit akar..
2014. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
4%
apja vagy, vagy anyja? nem mindegy.
2014. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%
beteg vagy
2014. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak szép a lányod és féltékeny vagy rá.
2014. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!