Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyámnak,...

Hogy mondjam el anyámnak, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Elmondjam ,vagy ne mondjam?

Nem szeretek titkolózni,és ha lesz egy barátnőm akkor mit tegyek?

Anya tudom hogy nem szereti a biszexeket ,leszbiket mittegyek?

16/L



2014. szept. 19. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne mondd el. Az is lehet, hogy nem lány párod lesz végül, hanem fiú. És akkor mindenki boldog lesz, úgy értem ő is. Feleslegesen stresszelnéd most vele őt is és magadat is. Majd akkor avasd be, ha tényleg egy lányt akarsz választani.
2014. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. szept. 19. 18:40
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem se mondj semmit. Az is lehet, hogy most ilyen érzéseid vannak, de amint a hormonháztartásod beáll, felnősz, másként gondolkodsz.
2014. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Idesanyám, aggyá tanácsot, hogy férjhez mennyek, vagy inkább megnősűjek? A zanyai szív ezután megsúgja neki a zigasságot, oszt mégse törté ajóstú a házba!
2014. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem se mondd el. .. Hátha csak átmeneti a dolog ,feleslegesen ne hozd rá a frászt .
2014. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudod róla, hogy negatívan reagálna akkor nem mond el, pláne ne 16 évesen. És jól mondja az első, lehet, hogy fiúd lesz. Majd ha már nem otthon laksz és nő lesz a párod, na majd akkor. Addig csak fölösleges feszültség forrás lenne.
2014. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
ne terheld szegény anyádat ezzel. Úgyis csak buta divathóbort az egész biszex duma. Olyan nincs hogy valakinek teljesen mindegy hogy fiúval vagy lánnyal szexel, csak azt látja hogy ez egyes alja körökben ez trendi és megy a majmolás.
2014. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Egyáltalán nem biztos, hogy az vagy. Ennyi idősen még tombolnak a hormonok 18-19 éves korodra már tudni fogod a választ.

Nem mondanám el a hozzátartozóimnak. felesleges ezzel terhelni őket.

2014. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Ki az az elmebeteg aki mindenkit lepontoz?

Húzz el mosogatni!

2014. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem szereti akkor szerintem még várj vele legalább addig míg a saját lábadra tudsz állni.

Hiszen ha rosszul sül el a dolog legalább majd tudsz hova menni. De most akár ki is rakhatnak.


Nekem egyik haver 20 évesen mondta el h meleg meg a szüleinek kezedben kiakadtak anyja sírt de aztán elfogadták. De ezt is embere válogatja.

Pl nekem aztán nincs bajom senkivel én úgy is az embert nézem h milyen jellem.


Az meg ki kivel mit csinál az ágyban magánügy.

Csak ha lehet védekezzél, a homofobbokal meg a nácikkal meg nem kell törődni.

Ők egyszerűen ostobák és nem értik h azt h kinek milyen az identitása az nem számít.


Pl Michelangelo is meleg volt és az egyik legnagyobb művész a világon.

V Da Vinci de kérdem én kit érdekel ?


A tettei ítélik meg az embert nem az h kivel kefélt !

2014. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!