Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim úgy bánnak velem...

A szüleim úgy bánnak velem mint egy 5 évessel. Miért? = (

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és azt akarják hogy már 9-kor menjek aludni és ők nem is tudják hogy mikor kell menjek iskolába de azt mondják ha nem érjem el a 7:30-as buszt pl. és ha nem akkor 1 hétre eltiltanak a géptől-.- pedig bőven beérek a suliba ha kettővel későbbi busszal megyek de ők ezt nem értik meg:((( mit csináljak hogy észrevegyék nem vagyok öt éves nem kellenek ilyen szabályok és akkor indulhassak el az iskolába amikor akarok?:/ :C mert ha pl a géptől tiltanak el akkor én nem bírom ki!!!!

2014. szept. 2. 20:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%

" mert ha pl a géptől tiltanak el akkor én nem bírom ki!!!!"


Igaza van a szüleidnek, már ne is haragudj...

Aki ilyeneket ír, az tényleg nem elég érett ahhoz, hogy bármiben is maga döntsön! Ennél sokkal súlyosabb dolgokat is kibír egy "szerencsétlen" 13 éves lány...

2014. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
43%
Ők etetnek-itatnak és ruháznak. Annyit megérdemelnek, hogy te azt teszed, amit mondanak!
2014. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
43%
Ja és tetőt tesznek a fejed fölé.
2014. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
33%

Huh, este 9-kor alvás? :O Nekem este 10-kor van takarodó, pedig csak 12 éves vagyok. Megértelek, nekem a 10 órai alvás is rosszul esik, hát még neked a 9....

Amúgy meg szerintem nem őrködnek a szobád ajtaja előtt, nem tudják, mikor alszol el. Az ágyból is lehet tv-t nézni, telefonozni, vagy olvasni.

Tudom, hogy most le fogtok pontozni, hajrá, ha ennyire unatkoztok.....

2014. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
52%
Ja és az este 10 óra a Vakáció idejére vonatkozik, suliidőben kb. 20:30-kor van takarodó, így már neked jobb a helyzeted (viszont te egy évvel idősebb is vagy).
2014. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
32%

" Az ágyból is lehet tv-t nézni, telefonozni, vagy olvasni. "


Ahol a szulok szarnak a gyerekre ott nyilvan lehet. Gratulalok a te szuleidnek is.

2014. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Engem 16 évesen iskolaidőben elküldenek 22:15 körül aludni, és meg is értem. 6:15-kor kelek, 23 óra körül alszom el. Szerintem az a 21 óra 13 évesen teljesen baráti, bár a 21:30 kiharcolható lenne. Mi a gond a 7:30-as busszal, ha teljesen kényelmesen eléred? Mennyi időre laksz a sulitól?
2014. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Kb 5-10 percre lakom a sulimtomól
2014. szept. 5. 23:27
 29/30 A kérdező kommentje:
Sulimtól*
2014. szept. 5. 23:29
 30/30 anonim ***** válasza:

Megértelek egyébként,bár nálunk ilyen nincs.

10kor megyek aludni,akkor leszek álmos,addigra készülök el azzal,hogy tanulok,leckét,írok felpróbálom mit vegyek fel másnap,lezuhanyzom etc etc etc.

De nem tudok rögtön elaludni,iszonyat keveset alszom,5:30kor kelek és nagyon álmos vagyok egész nap.

9kor ha elkészülnék addigra,se tudnék elaludni.

2014. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!