Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim úgy bánnak velem...

A szüleim úgy bánnak velem mint egy 5 évessel. Miért? = (

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és azt akarják hogy már 9-kor menjek aludni és ők nem is tudják hogy mikor kell menjek iskolába de azt mondják ha nem érjem el a 7:30-as buszt pl. és ha nem akkor 1 hétre eltiltanak a géptől-.- pedig bőven beérek a suliba ha kettővel későbbi busszal megyek de ők ezt nem értik meg:((( mit csináljak hogy észrevegyék nem vagyok öt éves nem kellenek ilyen szabályok és akkor indulhassak el az iskolába amikor akarok?:/ :C mert ha pl a géptől tiltanak el akkor én nem bírom ki!!!!

2014. szept. 2. 20:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Ez mindig nehéz ügy. Valahol igazuk van, csak aggódnak érted. De ezt az elképesztő túlaggódást, meg a "csak azért is azt csinálod amit mondok, mert én vagyok a szülő" mentalitást sose fogom megérteni. Aztán meg megy a csodálkozás, hogy a gyerek hazudik és titkolózik...
2014. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Mikor kezdődik a suli, hogy a 7:30-as busz még korai? Általánosba általában nem az utolsó 5, hanem 10-15 perccel korábban szokás odaérni. A
2014. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Részben igazat adok a szüleidnek, mert a korai elalvás ebben a korban fontos.
2014. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

13 éves kislányként teljesen normális, hogy 9-kor aludni kell menni. Neked még legalább 9 órát kell aludni.


Hánykor kezdődik az iskola?

2014. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%
Mit számít a 9 -kor lefekvős szabály?! Már úgy is mindenki a telefonját veszi elé és 12-ig ott lóg. -.- na meg nem bírnád ki, ha a géptől tiltanának... Miért akkor nem tudnál annyi selfie-t csinálni?
2014. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
8:05-kor kezdődik.
2014. szept. 2. 20:37
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Iskolaidőben ahány családot ismerek hasonló korú gyerekkel mindenhol 9-kor ágy.


Iskolába nem akkor indulsz amikor akarsz, hanem amikor a szüleid azt mondják.

Akkor fogsz odaindulni amikor akarsz amikor saját magad fizetsz valami oskolát és már külön fogsz élni.

2014. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Hiába a lepontozás, ez van.
2014. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
A 7/8-as válaszadónak adok igazat. 13 évesen, még kicsi vagy ahhoz, hogy mindenben magad dönts. Ha rajtad múlna, hajnali háromkor kerülnél ágyba, az alvást meg a suliban pótolnád be. Az első órára meg nem pont csengetésre kell beesni.
2014. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
10-esnek: a suli szabály, hogy 10 perccel 8 óra előtt ott kell lenni.. bár nem tartsák be, de attól még le van írva a szabályzatba.
2014. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!