Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szüleim,...

Miért ilyenek a szüleim, vagyis inkább anyum?

Figyelt kérdés

Szüleim közül apum az engedékenyebb,hz meg kérdezem h elmehetek e vhova ö bele egyezne,de mindig az a válasz h kérdezzem ”meg anyumat.”Én már ink meg se kérdezem töle mert tudom h nem enged el sehova.tegnap is b.nömmel intéztünk el dolgokat és elég sokáig tartott,fel hivtak hogy hol vagyok ˝mondtam h mindjárt otthon vagyok˝utána megin felhivtak hol vagyok pedig siettem haza.

Anyum abban a hittben él hogy ahogyan öt nevelték engem is ugyan ugy kell nevelnie(ugyanis öt se engedték el csak ha el kérték)

Nem vmi jo a kapcsolatunk hogy tudnám ezt ˝javitani˝??


2014. aug. 28. 12:00
 1/2 anonim válasza:

1.apud azért engedékenyebb mert férfi és 2 férfi jobban kijön egymással.

2.anyud jobban félt tégedet mert neki kellet szenvednie a szüléssel nem apudnak.

3.ezt csak ugy tudod javitani hogy ha jó kapcsolatot tartasz anyudal.

2014. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első: miből gondolod, hogy a kérdező fiú??


Kérdező: hány éves vagy? Van oka anyukádnak, hogy ne bízzon benned? Gyakran késel a megbeszélt időponthoz képest?

2014. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!