Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim úgy bánnak velem...

A szüleim úgy bánnak velem mint egy 5 évessel. Miért? = (

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és azt akarják hogy már 9-kor menjek aludni és ők nem is tudják hogy mikor kell menjek iskolába de azt mondják ha nem érjem el a 7:30-as buszt pl. és ha nem akkor 1 hétre eltiltanak a géptől-.- pedig bőven beérek a suliba ha kettővel későbbi busszal megyek de ők ezt nem értik meg:((( mit csináljak hogy észrevegyék nem vagyok öt éves nem kellenek ilyen szabályok és akkor indulhassak el az iskolába amikor akarok?:/ :C mert ha pl a géptől tiltanak el akkor én nem bírom ki!!!!

2014. szept. 2. 20:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

És akkor mi van, ha beérsz a suliba 15-20 perccel tanítás kezdete előtt? Szépen kipakolsz, leülsz, olvasol, beszélgettek.


Hánykor kell kelned? Nem az a bajod a fél nyolcas busszal, hogy minél hosszabban akarsz aludni, mert NEM MÉSZ időben lefeküdni?

2014. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
fél 7-kor felkeltenek és 7-kor kelek ki az ágyból és akkor kezdek el készülődni..és nem megyek későn aludni mert nem engedik..
2014. szept. 2. 21:13
 13/30 anonim ***** válasza:
40%
jól teszik.
2014. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

Akkor nem értem, mi is a baj.

Ha fél hétkor felébredsz, háromnegyed körül kelj fel, mosakodj, reggeliz, szedd össze a holmijaid, kényelmesen eléred a fél nyolcas buszt, és időben beérsz.


Ha este mész aludni 9-kor, ami egy 13 éves kislánynál teljesen megfelelő, nagyon álmos sem lehetsz.

2014. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Fejlődésben van a szervezeted, muszáj pihenned
2014. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%
Szörnyű lehet , hogy a szüleid törődnek veled és nem hagynak hajnal 2-ig fent lenni.
2014. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem azt a 9 órát ki lehetne tolni 10-re, de ezt neked kell kiharcolni. Viszont abban igazuk van, hogy kell az alvás. Azt akarják, hogy pontos legyél és ne csússz szét, ez még a hasznodra is válhat. De az önállóságodért neked kell harcolni.
2014. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
65%

azert mert lathatoan annyi eszed van mint egy 5 evesnek...


Az 5 evesek, akiknek normalis szulei vannak, nem 9kor mennek am agyba, hanem 8kor vagy korabban.


Az en 10 eves lanyom fel nyolckor megy agyba iskolaidoben, igaz o 6kor kel.


a 9 ora teljesen rendben van, sot a szuleid meg egy kcisit tul engedekenyek is, ha en lennek az apad akkor max fel kilenc es spuri az agyba.


Amugy meg honnan veszed hogy nem tudjak mikor kell iskolaba menned? ennyire ne nezd mar hulyenek a szuleidet.


Az meg kesz rohej hogy a tanitas kezdete elott 5 perccel akarsz beesni oda. ha lekesed a buszt mit csinalsz? Minimum negyed oraval elobb ott kellene lenned minden nap.


Szoval ne lazadozz, a 9 ora tokeletesen megfelelo (van aki felnottkent 9kor fekszik, mert annyira faradt)


Amugy meg nem artana kabe fel evre letiltani teged a geprol, mert kezdesz fuggosegi tuneteket mutatni. Azt is erosen korlatozni kellene.

2014. szept. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl 10 -kor van a határidő, de az előtt már el kell készüljek. Én ösztönösen már 8 órakor (vagy 9 között) fekszek le, és csak hétvégén maradok 10-ig.

És 7 előtt kelek vagy költenek.

Ha eltiltanának a géptől, akkor mennék a könyvtárba. Semmi nagyobb dolgot nem csinálok a gépen, minthogy itt vagyok egy negyed órát, és a virtuális kutyáimat megetetem. Utána megyek olvasni. De mivelhogy nekem 2 hét múlva kezdődik a suli és a mai idő még nyárnak számít számomra, ezért max 11 óráig vagyok fenn, és csak akkor tovább ha a testvérem nem visz kulcsot a kocsmába.

Nem nézek horror este 12-kor, mert tudom magamról, hogy félnék, és csak akkor vagyok itthon, ha a barátaim nem tudnak kijönni.

2014. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ja és ez lemaradt: 13/l
2014. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!