Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim elkényeztetnek! Mit...

A szüleim elkényeztetnek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan ez annak számit-e,de évente kapok telefonokat és ez rettentően zavar. Lehet,hogy csak túlreagálom,de az igazi probléma,hogy már én szégyellem a barátaim előtt.. A mostani telefonom randszeresen lefagyott és általában az összes telefonom ilyen sorsra jut. Évente. De mondtam,hogy nem szügséges még működik,de annyira boldoggá akarnak tenni.. Félek,hogy nem reagálok megfelelően. Mindenki azt mondja, hogy örünöm kellene.. De félek, hogy egyesek kényelmetlenül érzik magukat emiatt.. Szánalmas probléma igaz?!

Teljesen komoly a kérdés igy komoly válaszokat kérnék.



2014. aug. 15. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg nekik, hogy nincs szükséget új telefonra és ne vegyenek több telefont neked.
2014. aug. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
HAAT....CENSORED en orulnek hejedben... mert nekem 15 evesen sincs telom ami eleg gaz... en orulnek hejedben. Arany eletem lenne :)))
2014. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!