Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol normális az, hogy...

Máshol normális az, hogy benyitunk kopogás nélkül egy szobába, vagy csak nálunk divat ez?

Figyelt kérdés

Olyan mérges tudok lenni! Általában nyitva van a szobám ajtaja napközben, estére bezárom, de vannak dolgok, amiket zárt ajtó mögött csinálok. Pl. múltkor is meztelen voltam, mert fürdés után nem akartam a fürdőben átöltözni, így a szobámba mentem. Bezárom az ajtót, erre apám kopogás nélkül benyit, és persze meglát pucéron.

Most is épp bezártam, erre anyám benyit, persze olyasmit látott, amit nem lett volna szabad...

Komolyan, 21 éves vagyok, olyan nagy gáz, ha magán szférára vágyom?

Miért nem lehet kopogni azon a rohadt ajtón? Milliószor elmondtam már nekik, hogy kopogjanak, de számukra ez nem természetes, mert ugye az "ő lakásuk, oda mennek, ahova akarnak".


Basszus, most ki sem merek mozdulni, úgy ég anyám előtt a pofám. :(


2014. aug. 10. 10:31
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
67%

Reagált a kötekedésetekre normális stílusban. Nektek ez nem volt elég. Mit vártatok? Gondolom ti persze továbbra édesen, kedvesen reagálnátok minden bunkózásra. Aláírom, hogy káromkodni nem kéne, de tudjátok, tök fölöslegesen hergelni a másikat, meg minősíteni, na azt sem kéne.


Magatokat minősítitek ám ti is, nem csak a kérdező ;)

2014. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező ne kapd fel a vízet,nem látod,hogy itt a vérprimitív unatkozók csak erre mennek?


Lefogadom nem dolgozik és nem is tanul az ilyen,mert ez a magatartás főként náluk divat,hogy kikezdjenek valakit.


Hát igen hisz mással felhívni magukra a figyelmet nemigen tudják,ha felkapod a vízet,két óráig az ilyen h.ü..lyék királynak érzik magukat.

2014. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
23%

"vérprimitív unatkozók csak erre mennek"

"Lefogadom nem dolgozik és nem is tanul az ilyen,mert ez a magatartás főként náluk divat,hogy kikezdjenek valakit."


Vérprimitív unatkozónak neveztél? Jól látom, most kikezdtél engem? Ezek szerint nem dolgozol, és kell egy kis figyelem, ezért is írtál?


ÖNOLTÁS!!! :DDD

2014. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
74%

53-as hál'istennek te nagyon okos gyerek vagy,tudod vasárnap én is,mint sokan máok nem dolgozom,mivel nem a vendéglátóiparban dolgozom.Hétköznap sajnos vagy hál'istennek viszont már nem lesz időm ide benézni,de valószínűleg számodra egyik nap ugyanolyan,mint a másik,hisz nem tudod az emberek vasárnap kevésbé dolgoznak.


A nagypofa viszont élet tapasztalatból mondom a naplopók tulajdonsága,nekik van erre energiájuk,nekünk erre nincsen.

2014. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
8%

Jééé, érdekes nálam is vasárnap van!

Akkor nekem miért kellene most dolgoznom, ha te sem dologzol? Vagy ebből hoagyn következtettél arra, hogy hétköznap sem folgozom?

Szerintem ne oltsd magad tovább! :DDD


Amúgy meg elhiheted, többet tettem már be a közösbe adóban, mint te, és szívesen meglátogathatsz a munkahelyemen is!

2014. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
8%
Ugyanúgy nagypofával meg lekicsinylő jelzőkkel beszélsz velem, úristen vedd már észre magad, pont azokat csinálod, mint amikkel mást fikázol, hül.yegyerek!!! De még ehhez is buta vagy, hogy észrevedd, magadat oltod folyamatosan! :DD
2014. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
73%
Az eszem megáll, milyen beteg állatok vannak itt. Haldoklik egy ideje ez az oldal, én ősszel lesz 6. éve, hogy itt vagyok, de ez tényleg egyre borzasztóbb...
2014. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
81%

Jöhetnek a lepontozások a véleményemért:


Szerintem nem a kérdező hibája egyáltalán. A szülők sem gondolkodtak eddig az biztos. Azért, mert a szüleinél lakik, nem jelenti azt, hogy nem lehet magánélete, csak éjjel, meg akkor mikor nincsenek otthon. A szülők is felnőtt emberek, (ezt azoknak írom, aki szerint hülye csaj és felnőtt) tudniuk kellene, hogy vannak olyan pillanatok, mikor nem a családtag a legfontosabb! :-) Semmi intim szféra, csak mert az ő házukban lakik? Mi ez? Kolostor? Börtön? Ha a férfi párjával megy fel akkor is benyitnak? (ok, akkor valószínűleg nem, mert akkor feltételezik, hogy akció is lehet)Kopogni illik MINDENKINEK! Szerintem a szülőket minősíti a sztori inkább, mint a lányt.


Kérdezőnek:


Legalább ezentúl megtanulnak kopogni... :-)

2014. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Nálunk sem normális kopogás nélkül bemenni valahova, kivétel mondjuk a konyha ahol csak a kajaszag miatt lehet csukva az ajtó.

Szerelj fel egy reteszt, azt nem nehéz megcsinálni és ennyi. Ha az emberi szóból nem értenek.

2014. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!