Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol normális az, hogy...

Máshol normális az, hogy benyitunk kopogás nélkül egy szobába, vagy csak nálunk divat ez?

Figyelt kérdés

Olyan mérges tudok lenni! Általában nyitva van a szobám ajtaja napközben, estére bezárom, de vannak dolgok, amiket zárt ajtó mögött csinálok. Pl. múltkor is meztelen voltam, mert fürdés után nem akartam a fürdőben átöltözni, így a szobámba mentem. Bezárom az ajtót, erre apám kopogás nélkül benyit, és persze meglát pucéron.

Most is épp bezártam, erre anyám benyit, persze olyasmit látott, amit nem lett volna szabad...

Komolyan, 21 éves vagyok, olyan nagy gáz, ha magán szférára vágyom?

Miért nem lehet kopogni azon a rohadt ajtón? Milliószor elmondtam már nekik, hogy kopogjanak, de számukra ez nem természetes, mert ugye az "ő lakásuk, oda mennek, ahova akarnak".


Basszus, most ki sem merek mozdulni, úgy ég anyám előtt a pofám. :(


2014. aug. 10. 10:31
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
27%

Jó, akkor a kérdésre válaszolva:

Nem, nem normális, hogy csak úgy benyitogatnak!


De az sem normális, hogy tudod, hogy benyitogatnak, és ennek ellenére nekiállsz masztini.

2014. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
73%

Bírom, h itt mindig van egy olyan okos, aki elindítja a lavinát, az össze többi birka meg megy utána. érdekes, ez első pár ember tudott a kérdésre válaszolni...

De köszönöm neked, legalább eszembe jutott, hogy miért nem használom ezt a kib@@@szott oldalt. :)

2014. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
24%

22. Akkor a kérdező miért nem csak a főkérdést tette fel? Érthető és elég lett volna bőven az is, és akkor arra válaszolnak csak.

De mivel hozzáfűzött egy csomó mindent, nyilván véleményezik azt is.

2014. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
16%
22-es, nem használod ezt az oldalt, mégis itt vagy:) Hogy is van ez?
2014. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is ez volt mindig, illetve anyámra volt jellemző ez, aztán felnőttként, mikor összeköltöztem a párommal, a szüleim szomszédai lettünk. Anyu ugyanezt folytatta, mikor átjött, kopogás nélkül nyitott be a házba, a bejárati ajtóhoz meg igen közel van a szobánk. Nos, egyszer kellett úgy bejönnie egy kora délután, hogy éppen akcióztunk, egyből megtanult kopogni :D Én nem éreztem magam kellemetlenül, a saját házamban akkor szexelek, amikor akarok, neki viszont égett a feje, hogy ránk nyitott. Magyarázkodott, hogy nem gondoltam, hogy fényes nappal így talál minket, mondtam neki, hogy márpedig előfordul elég gyakran, azóta mindig kopog :D
2014. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
86%
Az én nagymamám is állandóan rám tört, amíg a szüleimnél laktam. A megoldás az volt, hogy egyszer akkori párommal ránk nyitott, miközben mi épp elég félreérthetetlen pózban fetrengtünk. Soha többet nem jött be kopogás nélkül a szobámba senki.
2014. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk is divat kopogás nélkül benyitni. 27 éves koromig laktam otthon, már az idegbaj kerülgetett, hogy soha nem kopogtak. Most, amikor a férjemmel megyek évente párszor haza, akkor is ez megy - benyitnak, hogy fent vagyunk-e, mit kérünk reggelire...

Egyszerűen, ha nem lehet a szülőkkel zöld ágra vergődni, akkor nem lehet.

2014. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem normális, eléggé illetlenség.

Hozzám még a fürdőszobába is benyitottak kopogás nélkül, most meg idegbajt kapnak, hogy kulcsra bezárom, nem véletlenül. Bár már azért némileg megtanultak kopogni.

A lakásunk jelenleg elég kicsi, úgyhogy jóformán saját szobám sincs szinte, így az ajtót muszáj nyitva hagynom, mert ők is úgy érzik, hogy bejárásuk van oda. Viszont hamarosan elköltözünk, akkor bizony nem lesz ez. Azt garantálom.

2014. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
38%

Én is a szüleim házában élek még, szintén az egyetem miatt. Nagyjából 14-15 éves korom körül megbeszéltük, hogy szeretném, ha nem jönnének be kopogás, vagy "bejöhetek?" nélkül a szobámba/ fürdőbe, ha csukva van az ajtó. (Természetesen ezt én is tartom). Igaz, kisebb koromban sem volt ez jellemző, ritkán fordult csak elő, leginkább figyelmetlenségből. Úgyhogy szerintem sem normális, engem is zavarna a benyitogatás.


Grat azoknak, akik nem bírnak a kérdésre válaszolni, csak ugatnak.

2014. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
23%

Mint ahogy te is ugatsz utolsó!

Te sem csak a kérdésre válaszoltál, ha nem tűnt volna fel!

2014. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!