Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol normális az, hogy...

Máshol normális az, hogy benyitunk kopogás nélkül egy szobába, vagy csak nálunk divat ez?

Figyelt kérdés

Olyan mérges tudok lenni! Általában nyitva van a szobám ajtaja napközben, estére bezárom, de vannak dolgok, amiket zárt ajtó mögött csinálok. Pl. múltkor is meztelen voltam, mert fürdés után nem akartam a fürdőben átöltözni, így a szobámba mentem. Bezárom az ajtót, erre apám kopogás nélkül benyit, és persze meglát pucéron.

Most is épp bezártam, erre anyám benyit, persze olyasmit látott, amit nem lett volna szabad...

Komolyan, 21 éves vagyok, olyan nagy gáz, ha magán szférára vágyom?

Miért nem lehet kopogni azon a rohadt ajtón? Milliószor elmondtam már nekik, hogy kopogjanak, de számukra ez nem természetes, mert ugye az "ő lakásuk, oda mennek, ahova akarnak".


Basszus, most ki sem merek mozdulni, úgy ég anyám előtt a pofám. :(


2014. aug. 10. 10:31
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
21%

Ja értem, a neked tetsző válaszolók maradjanak, aki meg oylat írt, ami nem tetszik, húzzanak el. Hát jó.

Na de akkor minek tetted fel a kérdést?

Úgy látszik sokan tényleg csak vigazstalódni járnak ide, meg hogy a kis szivüket kiöntsék.

A kritikát meg nem viselik.

na pá. :)

2014. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Hát b@mmeg, neked tényleg ultra szar, unalma életed lehet! :D Hányszor mondjam még, hogy KÖSZÖNÖM annak aki érdemben válaszolt (ha te nem,az a te bajod), és hogy TUDOM, HOGY HÜLYE VOLTAM! Komolyan, ritkán találkozok ekkora gyökérrel, mint te. Eddig kedves voltam, de most már húzz a jó büdös p!csába innen, mert kezdesz rohadtul idegesíteni! :D
2014. aug. 10. 14:17
 43/59 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, kimutattad milyen alpári igazából a stílusod!!!

Méghogy a te kedvedért hagyjuk el a porondot? Hahaha, miért, ki vagy te?

2014. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
31%
Oda írok, ahova akarok, nem te mondod meg te kis nyitott ajtónál a szülei házában masztizó h.ülye pi.csa. :D Még ha egy 14 éves csinálta volna, megérteném, de elvileg egy 21 éves "felnőtt" nő! Ráadásul pszichopata is vagy, azok kapják fel ilyen hirtelen a vizet. áháháháháhá
2014. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Óóóó, hogy 20ezernyi "hülye idióta vagy" válasz után kimutatom a stílusom!? Jaj, nem is értem, hogy miért nem hajbókolok nektek továbbra is... Válaszoltam normálisan, de az nem volt elég, tovább kell b@@szogatni a hülyelányt... Idióta, kötekedő majmok vagyok, és igenis, lehagyod a kérdést, mert töröltetem.
2014. aug. 10. 14:26
 46/59 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nincs pasim te hülye pin@? :D
2014. aug. 10. 14:27
 47/59 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarok bunkó lenni, de tényleg ti harcoltátok ki, hogy ilyen legyen. Miért kell mindig bántani a másikat? :( Pedig tényleg elolvastam elejétől a végéig, és normálisan bevallott mindent, nem értem, hogy miért kell hergelni az embereket. :(
2014. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
20%

Én is úgy gondolom, hogy csak abból tud kibújni ilyen alpári mocskos stílus, aki alapból ilyen. Aki nem ilyen, annak eszébe sem jutna így beszélni, nem is jönne a szájára.

Alja ember lehet, kitűnik a modorából, na meg abból, hogy ott csinálja ahol éppen rájön. Kulturált ember tudja, hogy mikor minek van itt az ideje. Azért vagyunk emberek, nem állatok, hogy tudjunk magunkon uralkodni!

2014. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
14%
És az a legszomorúbb, hogy ilyen alpári ösztönlények járnak elvileg egyetemre, akikre ha rájön az inger, nem tudják tűrtőztetni magukat, mégha mások vannak is a közelben, és ők háborodnak fel, ha lebuknak.
2014. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
0%
na kedves válaszolok a kerdezo erre most nem reagalt...most milesz?:)
2014. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!