Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol normális az, hogy...

Máshol normális az, hogy benyitunk kopogás nélkül egy szobába, vagy csak nálunk divat ez?

Figyelt kérdés

Olyan mérges tudok lenni! Általában nyitva van a szobám ajtaja napközben, estére bezárom, de vannak dolgok, amiket zárt ajtó mögött csinálok. Pl. múltkor is meztelen voltam, mert fürdés után nem akartam a fürdőben átöltözni, így a szobámba mentem. Bezárom az ajtót, erre apám kopogás nélkül benyit, és persze meglát pucéron.

Most is épp bezártam, erre anyám benyit, persze olyasmit látott, amit nem lett volna szabad...

Komolyan, 21 éves vagyok, olyan nagy gáz, ha magán szférára vágyom?

Miért nem lehet kopogni azon a rohadt ajtón? Milliószor elmondtam már nekik, hogy kopogjanak, de számukra ez nem természetes, mert ugye az "ő lakásuk, oda mennek, ahova akarnak".


Basszus, most ki sem merek mozdulni, úgy ég anyám előtt a pofám. :(


2014. aug. 10. 10:31
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
17%

#30 fejtsd már ki nekem kérlek, hogy a válaszomban mi az ugatás?

Válaszoltam a kérdésre, leírtam az én helyzetemet és véleményemet. Te ehhez képest mit tettél? Vitát kezdeményeztél velem :)


Kedves Kérdező! Egyetértek azokkal, akik a kallantyút, kulcsot javasolják. Megértem, hogy még nincs lehetőséged elköltözni, talán próbáld meg higgadtan megosztani az álláspontodat a szüleiddel.

2014. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
39%
Azért ugatás a te válaszod, mert senki nem kérdezte, hogy te hogy oldottad meg a problémáidat 14 éves korodban, a kérdezőnek nem ez volt a kérdése!
2014. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
28%
Megkérdezte, hogy normális-e a szülei viselkedése. Én leírtam az én esetemet, és megosztottam a véleményemet is ily módon. Ha neked ez ugatás, akkor csak gratulálni tudok.
2014. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
41%
Igen, mint ahogy mi is csak megosztottuk a véleményünket, amire azt írtad, csak ugatni tudunk! Vagy csak neked lehet véleményed, úgy gondolod. Másnak meg beszólhatsz?
2014. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
28%

Hallottad már a mondást, hogy "akinek nem inge, ne vegye magára"??

Nem azokra gondoltam, akik leírták az esetüket, hanem azokra, akik bírálták a kérdezőt amiatt, hogy mit csinál a szobájában csukott ajtók mögött.

2014. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
51%
Ez esetben nem csukott ajtók mögött csinálja, mert TUDJA, hogy nyitogatnak! Én se játszom a síneken, ha tudom, hogy jön a vonat.
2014. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
75%

"22-es, nem használod ezt az oldalt, mégis itt vagy:) Hogy is van ez?"


Hol volt, hol nem volt, volt eyszer egy nőszemély. használt egy igen kellemetlen oldalt rövid ideig, de rájött, hogy az oldal semmirekellő, sok a gonosz ember rajta, aki folyton csak ítélkezik és okosabbnak hiszi magát a többinél. Ezért aztán egy szép napon úgy döntött, hogy nem használja többet.

Ám egy nap, valami megmagyarázhatatlan oknál fogva mégis felment erre az oldalra. Meglátta az első kérdést, gondolta mi rossz lehet abban, ha rákattint? Így át megtette. Elolvasta a kérdést, majd a hozzá fűzött kommenteket, és... semmi csoda nem történt, rájött az oldal továbbra is az életszegény iq bajnokok harctere (tisztelet a kivételnek).

Hát így történt, hogy mégis itt vagyok.

Tádááám, kell még bővebb magyarázat? :)

2014. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
25%

"rájött, hogy az oldal semmirekellő, sok a gonosz ember rajta, aki folyton csak ítélkezik és okosabbnak hiszi magát a többinél"


De hát te pont ugyanezt csinálod ezzel a mondatoddal! :D

Ítélkezel, hogy milyen emberek járnak ide, és okosabbnak hiszed magad náluk.


Ráadásul az egy dolog hogy felnéztél, de már megint itt vagy, írtál egy húsz soros kismesét, és még ezt a választ is tuti elolvasod. :D

2014. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:

Húha, köszönöm a sok választ, és a vitát arra vonatkozóan, hogy mekkora hülye vagyok. :D Bár leírtam, hogy hibás voltam én is, mégis mindig van egy pár ember, aki még így is szajkózza, hogy mekkora hülye is vagyok én.

Na mindegy, nem ez volt a lényeg, és tényleg köszönöm mindenki válaszát, aki érdemben válaszolt, és a tapasztalatokat főleg.

Holnap nézek kulcsot a városban, megnézem, hogy hányas kell ebbe az ajtóba, de szerintem így sem fog javulni nagyon a helyzet.

És én igenis cikinek tartom azt is, ha meztelenül látnak a nőrokonaim is, márpedig erről végképp nem tehetek.

De kérlek ne vitázzatok, és szépen kérem az 57, valamint 71 százalékos illetőt, hogy hagyják el a porondot, mert ebben már semmi jó szándék nincs, csak kötekedés, azt pedig nagyon nem szeretem. Itt a szép idő, lehet a családdal, barátokkal foglalkozni, ne az ittenieket zsigereljék ki. De ezt most tényleg kedvesen írom, nem szemétkedésként.

A "védelmezőknek" pedig köszönöm, de nagy vagyok, meg tudom magam védeni, és amúgy is hülye voltam. :D

Sziasztok!

2014. aug. 10. 14:06
 40/59 anonim ***** válasza:
0%

38: bocsánat főnök, már itt sem vagyok! ;)

(egyébként a kulcsszó: irónia => [link] )

2014. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!