Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam, hogy kaptam egy...

Elmondjam, hogy kaptam egy iPhone-t, vagy ne? Nem tartozik rájuk?

Figyelt kérdés

A barátomtól kaptam és nem tudom, hogy mondjam-e anyáéknak, vagy használjam-e előttük.

Van, aki azt mondja, hogy nem tartozik rájuk, hogy a barátom mit vesz nekem ajándékba és nem mondhatják meg, hogy ő mit adhat nekem.

De a régi telefonomat is Karácsonyra kaptam és nem akarom, hogy azt gondolják, az nem tetszett, csak azért ez mégis más.


2014. júl. 9. 17:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
Kérdés, hány éves vagy, mennyi ideje vagytok együtt, hány éves a pali? :)
2014. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok, másfél éve vagyunk együtt, ő 24 éves.
2014. júl. 9. 18:02
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi erővel azt is mondhatnád neki hogy a testedből élsz.
2014. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Miért is?
2014. júl. 9. 18:07
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne ? Semmi rosszat nem jelent ,hogy a kedvesed ajándékot vesz neked .
2014. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
nem kellene elfogadni ekkora értékű ajándékot a pasidtól...és akkor nem kellene otthon sem magyarázkodnod
2014. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha elfogadtad, akkor vállald a felelősséget és mondd el a szüleidnek. Te is érzed, hogy valami gáz van, ha nem mered elmondani.


Anyósom tuti kiakadna, ha a 17 éves sógornőm hazaállítana egy iPhone-val, és azonnal követelné, hogy adja vissza. Igaza lenne szerintem. Ennyi idősen, ilyen kapcsolatban (jó, nem tudjuk mi lesz belőle, de egyelőre), szerintem nincs helye ilyen értékű ajándékoknak. Aztán ha összevesztek, jön a sz@@rdobálás...Én biztos nem fogadtam volna el.

24-L

2014. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 enkerekelnezest válasza:
84%
Mond el nekik miért abban semmi rossz nincs ha a barátod vesz neked ajándékot bár eléggé nagy értékű
2014. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ezért megkapom itt a magamét, de leírom.

Neki ez nem nagy érték, számára ez olyan, mintha ti egy tábla csokit, virágot adnátok a párotoknak.

Máskor is kaptam már nagyobb értékű dolgot, csak a szüleim nem annyira vannak tisztában a divatmárkák áraival, meg kimagyaráztam úgy, hogy nem eredeti. De erre most nem mondhatom azt, ráadásul van egy kocka öcsém, aki elég hamar felismeri az ilyeneket.

2014. júl. 9. 18:19
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

Azért megnézném,h az itt nem elfogadók körében mennyien utasítanák el,az iPHONE-t a barátjuktól,mert én elutasítom attól,aki nekem udvarol és nem akarok tőle semmit,mivel az már kihasználás,de ha van egy olyan barátom,akit szeretek és megteheti

(mindkét végletben van már tapasztalatom a szegény és a gazdagban is),már csak azért sem utasítom vissza,mert ez olyan,mintha vissza utasítanám őt is.

2014. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!