Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámmal már rég óta...

Édesanyámmal már rég óta harcban állunk mi lehetne erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Mióta én már nem vagyok kislány én van saját véleményem stb. nincs kedvem mindig anyám parancsait követni ezt persze neki nem tetszik és egyre rosszabb a kacsoplatunk mindenen kiakad üvölt nagyon csúnyán beszél velem mindennek elmond, persze én ezt nem hagyom és csak még rosszabb a helyzet.

Nem rég találtam egy kiskutyát ő megengedte, hogy befogadhatjuk, de most már elege van belőle persze panelba lakunk, nem bírja elviselni a kutya szőrt, de hozzáteszem h 3 naponta van takarítva ő miatta van csak engem annyira nem zavar annyira...

Meg, hogy sok pénz jó aláírom az, de hogy menjen innen meg énis, olyan vagyok mint apám, fogjam be mert nekem sose lehet igazam, az a jó amit ő csinál és mond.

Elkeserítő a helyzet nem tudom mit tegyek már.



2014. jún. 30. 13:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért a pénze jó, ugye? Hogy eltartson, amíg felnőttként tanulsz....
2014. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!