Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámmal már rég óta...

Édesanyámmal már rég óta harcban állunk mi lehetne erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Mióta én már nem vagyok kislány én van saját véleményem stb. nincs kedvem mindig anyám parancsait követni ezt persze neki nem tetszik és egyre rosszabb a kacsoplatunk mindenen kiakad üvölt nagyon csúnyán beszél velem mindennek elmond, persze én ezt nem hagyom és csak még rosszabb a helyzet.

Nem rég találtam egy kiskutyát ő megengedte, hogy befogadhatjuk, de most már elege van belőle persze panelba lakunk, nem bírja elviselni a kutya szőrt, de hozzáteszem h 3 naponta van takarítva ő miatta van csak engem annyira nem zavar annyira...

Meg, hogy sok pénz jó aláírom az, de hogy menjen innen meg énis, olyan vagyok mint apám, fogjam be mert nekem sose lehet igazam, az a jó amit ő csinál és mond.

Elkeserítő a helyzet nem tudom mit tegyek már.



2014. jún. 30. 13:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még ennyit, hogy az itthoni helyzet mintha katonai táborban lennék ahogy hazajön anya a munkából és beteszi a küszöbön a lábát egyből elkezd kiakadni mindenen és mondani a magáét...
2014. jún. 30. 13:32
 2/11 anonim ***** válasza:

Teged nem zavar a szor, ot igen, nem lepodok meg.

Igen, kutyat tartani penzbe kerul. Kutya nem jatekszer.

A tobbi egy tini koritese.

2014. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnőtt vagy és nem vagy már kislány, akkor keress albérletet, munkát, kötlözz és tarts kutyát a saját otthonodban!
2014. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem költözöl el?
2014. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
úgy fogalmazol mint egy 12 éves.
2014. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha még kiskorú,akkor azt kell tenned,amit Ő mondd mivel egy háztartásban éltek. Ha mar nagykorú vagy akkor siman állj a sajat labadra es koltizz el otthonról!
2014. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lényeges a válasz szempontjából, hogy hány éves vagy- és a te lehetőségeidet is erősen meghatározza.

De gondolom tini, különben kiírtad volna.

Így nem fárasztalak azzal, hogy költözz el :)


Ellenben 3 naponta takarítás úgy, hogy 30-40-50 négyzetméteren éltek egy állattal- hmmm... finoman szólva is egy kicsit kevéske.


Sokat dobna édesanyád hangulatán is, ha nemcsak a kóbor állatokat hurcolásznád haza, hanem a takarításba is besegítenél gyakrabban- mondjuk naponta a kis lakást felporszívózni sem időben, sem energiában nem elenyésző.

Máris tettél valamit a békéért.

2014. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Porszívózz naponta és a kutya szőrét is naponta keféld ki. Én felnőtt vagyok, saját döntés a kutya, és igen, ezt megteszem. 5 perc felporszívózni és még 5 perc kifésülni. Csak így lehet szőrmentes a lakás. Ha igazán szereted a kutyádat, akkor ennyit megteszel érte, nehogy egyszer arra gyere haza, h anyukád kivitte a gyepire:(
2014. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendszeresen takarítok kikefélem a kutyaszőrét úgy 2 3 naponta egy nagyon jó kefével próbálok neki jót tenni, de neki semmi se jó. Neki az lenne a jó, ha egyedül lakna, igen nagykorú vagyok csak még iskolába járok, de miután befejeztem a sulit elköltözöm. Nem sok van vissza már...

De nem csak velem nem jön ki az élettársával se...

2014. jún. 30. 17:25
 10/11 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy nem a kutya miatt van ez az egész veszekedés ez már 3-4 éve így megy... és egyre rosszabb.

És igen imádom a kutyám és tudom, hogy nem játékszer.

2014. jún. 30. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!