Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaphatok sokkot ha hallottam...

Kaphatok sokkot ha hallottam anyukámat meg a barátját szexelni?

Figyelt kérdés
Már többször iis megtörtént, mert a szobánk egymás mellett van, és itt a fürdő is az enyémmel szemben, plusz a falak vékonyak. Szoktam hallani lihegést meg nyögést, ágyrecsegést és olyan cuppogást, ami nem csókolózásból származik. Sokszor van, hogy szeretnék valamit kérni anyutól, de a bizarr hangok miatt kopogni sem merek... Legutoljára bejöttem a szobámba, elkezdett a sírás fojtogatni és hevesen vert a szívem. Lehet ennek felnőtt koromban valami következménye?

2014. jún. 27. 22:01
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszönöm a segítséget! :)
2014. jún. 27. 23:13
 32/40 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szívesen :) Ha gondolod, majd írd meg, hogyan alakultak a dolgok.
2014. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
94%
Ismerős a helyzet, pl. én most is hallgathatom... 15/F
2014. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
69%
az is lehet, két vájling makarónit esznek éppen, és már nagyon tele vannak.
2014. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az átlag embert nem érdekli más szexuális élete. Engem se érdekel senkié. párom simán átdörömbölt a szomszédnak amikor a döghangos zenével se tudta elnyomni a nője visítását. Érdekes azóta nem hallatszik semmi, meg tudják oldani.

Mond meg anyukádnak, hogy anya, sajnos túl vékonyak a falak, szeretném ha visszafognátok magatokat a Lajossal amikor itthon vagyok.

Legvégső esetben egyezzetek meg, h heti 1 napot a nővérednél/apukádnál/mamádnál alszol, a többit meg oldják meg a fickó lakásán, 15 évesen már lehetsz 1-1 estét egyedül otthon.

2014. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
A lihegés hagyján, engem a cuppogás nagyon zavarna. Az anyám muffjának a hangja, a kutya se kíváncsi rá. Én szólnék...
2014. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért van 1 határ... én 21 évesen is a fejemet fogom, ha véletlenül olyasmi zajt hallok itthon. Meg azért a szomszéd nem egy kategória az ember saját édesanyjával. Nagyon nem egészséges rendszeresen végighallgatni, ahogy mások szexelnek, főleg a szülők. Hiszen írta is a kérdező, hogy fojtogatta a sírás... az mi, ha nem negatív hatás? Még felnőtt fejjel is kínos az ilyesmi, nemhogy egy 15 éves gyereknek, hát azért gondolkodjunk már, nem a középkorban élünk, hogy ennyire elfogadott legyen a saját gyerekünk előtt szexelni, könyörgöm...
2014. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Muffin :'D Jó, ez tetszett. Vicces. NA, de igen, eléggé zavaró tud lenni, nem vagyok rá kíváncsi, hogy mit csinálnak. Bátyám a fülhallgatót javasolta, a nővérem csak azt, hogy aludhatok nála többet, ha nincs otthon a férje. Majd megoldom, csak elég kínos, hogy néha véletlen meg ne halljam. Kellemetlen és kész. A másik probléma, hogy a barátja nem a szomszéd városban lakik azért, és egyszerűbb anyunak, ha ő jön ide. Iskola időben nála voltak többet, ide csak ritkán jött. A nyarat kell átvészelnem, na meg 3 évet, amíg végre kollégiumba mehetek. De ott se ezt szeretném hallgatni. :D
2014. jún. 29. 14:27
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Pedig esélyes, hogy a kollégiumban is lesz majd részed hasonló élményben. :D

Egyébként mi lett azóta? Beszéltél erről anyukáddal?

2014. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele, megpróbálom kerülni ezeket a helyzeteket, illetve adott esetben kezelni...
2014. jún. 30. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!