Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaphatok sokkot ha hallottam...

Kaphatok sokkot ha hallottam anyukámat meg a barátját szexelni?

Figyelt kérdés
Már többször iis megtörtént, mert a szobánk egymás mellett van, és itt a fürdő is az enyémmel szemben, plusz a falak vékonyak. Szoktam hallani lihegést meg nyögést, ágyrecsegést és olyan cuppogást, ami nem csókolózásból származik. Sokszor van, hogy szeretnék valamit kérni anyutól, de a bizarr hangok miatt kopogni sem merek... Legutoljára bejöttem a szobámba, elkezdett a sírás fojtogatni és hevesen vert a szívem. Lehet ennek felnőtt koromban valami következménye?

2014. jún. 27. 22:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk nagyon rosszul tette, hogy ezért leszidott, de nem hiszem, hogy emiatt zavarna ez ennyire.
2014. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Ha a nővéremet hallanám, meg a férjét, az nem zavarna...Simán az ágyukban alszok náluk, de anyukám mellett valahogy nem tudnék, nem tudom miért.
2014. jún. 27. 22:34
 23/40 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jó a kapcsolatom vele...
2014. jún. 27. 22:39
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként milyen a kapcsolatod édesanyáddal? Jól kijöttök ezt leszámítva? És a barátjával hogy állsz? Szoktatok beszélgetni?
2014. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Ezelőtt nagyon jól megvoltunk. De kezdtem úgy érezni, hogy hanyagol a barátja miatt, aki amúgy mindenre bólogat, pedig azt se tudja miről van szó. Bírom amúgy, csak túl sok, hogy mindig itt van. Eddig ritkábban jött. Zavar. Mondtam anyunak, szerinte nem igaz, hogy hanyagol. Aha. Este 9 után nen tudok vele beszélni, mert félek kopogni is.
2014. jún. 27. 22:44
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyádnak is szüksége van magánéletre, ezt muszáj lesz elfogadnod. Nem lehet mindig veled. De egyébként napközben azért foglalkozik veled is, nem?
2014. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a barátja mindig ott ül fölötte, nem tudok vele kettesben beszélni, el kellene hívnom, de az nem spontán meg akkor az a program, hogy beszélgessünk és nem az, hogy együtt legyünk
2014. jún. 27. 22:50
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt beszéld meg édesanyáddal. Mondd meg neki, hogy szükséged van rá néha, és szakítson rád is időt minden nap. Biztosan meg fogja érteni. Vagy már ezt is próbáltad?
2014. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Mondtam és kicsit jobb, de attól zavar a dolog. Lehet, hogy amiatt, mert én is felnövök. De attól anyus maradok, és nagyon számítok rá. 3 év múlva egyetem és kollégium...Addig szeretnék gyerek lenni rendesen
2014. jún. 27. 23:04
 30/40 anonim ***** válasza:
85%
Persze, megértem. :) Akkor napközben hívd el néha anyukádat, hogy legyen veled, amikor viszont együtt van a barátjával, akkor meg ne zavard őket. Mást szerintem nem tudsz csinálni.
2014. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!