Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaphatok sokkot ha hallottam...

Kaphatok sokkot ha hallottam anyukámat meg a barátját szexelni?

Figyelt kérdés
Már többször iis megtörtént, mert a szobánk egymás mellett van, és itt a fürdő is az enyémmel szemben, plusz a falak vékonyak. Szoktam hallani lihegést meg nyögést, ágyrecsegést és olyan cuppogást, ami nem csókolózásból származik. Sokszor van, hogy szeretnék valamit kérni anyutól, de a bizarr hangok miatt kopogni sem merek... Legutoljára bejöttem a szobámba, elkezdett a sírás fojtogatni és hevesen vert a szívem. Lehet ennek felnőtt koromban valami következménye?

2014. jún. 27. 22:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Egyébként azért durva, hogy ennyire kiakadsz, gondolj arra, hogy puszilgodnak.
2014. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok...
2014. jún. 27. 22:05
 3/40 A kérdező kommentje:
Ja és legelőször kopogtam és túl hamar benyitottam, és előtte ugrottak szét meg takaróztak be. Nem volt ruha rajtuk... nagyon megijedtem.
2014. jún. 27. 22:09
 4/40 anonim ***** válasza:
32%
Én is ugyanígy éltem meg, akárhányszor ilyesmit tapasztaltam...nem éri meg kitenni magad ennek hosszútávon, mert rám is negatívan hatott...ülj le anyukáddal, mondd el neki, ez mennyire szíven üt, és nem tudod kezelni a helyzetet, legyen diszkrétebb, amúgy meg igenis lehet teljesen hang nélkül csinálni mindent, nem értem miért nem képesek sokan ezt felfogni?!
2014. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem hogy bármi bajod lenne tőle én is hallottam anyáékat és semmi bajom nem lett egészséges szexuális életem van.

21/L

2014. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%
ha ilyen zajokat hallasz, akkor ne kopogj be és ne menj be hozzájuk... ha zavar a hang, akkor fülhallgató és zene... :) semmilyen káros hatással nem lesz ettől felnőtt korodban...
2014. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
29%
Nem lesz semmi bajod. Te nem cupogsz senkivel 15 évesen?
2014. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
71%

15 évesen ez azért túlzás.


Anyukáddal természetesen ettől függetlenül nem ártana beszélned. Négyszemközt. Nyugodtan mondd el, hogy téged zavar, hogy minden áthallatszik, nem-e lehetne kissé diszkrétebben!

A másik: tanuld meg, hogy megvárjuk, míg a kopogtatásra felel a másik. Csak akkor lehet bárhova is benyitni. Nem csak otthon van így.

2014. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
Cuppogsz*
2014. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, természetesen nem úgy nőttem fel hogy állandóan azt hallom.

21/L

2014. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!