Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaphatok sokkot ha hallottam...

Kaphatok sokkot ha hallottam anyukámat meg a barátját szexelni?

Figyelt kérdés
Már többször iis megtörtént, mert a szobánk egymás mellett van, és itt a fürdő is az enyémmel szemben, plusz a falak vékonyak. Szoktam hallani lihegést meg nyögést, ágyrecsegést és olyan cuppogást, ami nem csókolózásból származik. Sokszor van, hogy szeretnék valamit kérni anyutól, de a bizarr hangok miatt kopogni sem merek... Legutoljára bejöttem a szobámba, elkezdett a sírás fojtogatni és hevesen vert a szívem. Lehet ennek felnőtt koromban valami következménye?

2014. jún. 27. 22:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
86%
Ha túlságosan belelovallod magad, akkor igen, lehet negatív hatása. Először is ne akkor akarj anyádtól kérdezni, amikor már bementek a szobájukba. Ilyenkor foglald el magad zenehallgatással és egyébbel.
2014. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj arra, hogy ez teljesen természetes dolog. Ha ilyen hangokat hallasz, ne is kopogj, ne zavard meg őket :)
2014. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem túlreagálod. Gondolj arra, hogy ez teljesen természetes, és addig örülj, amíg szeretik egymást. Inkább lihegést meg nyögést hallgass, mint veszekedést.
2014. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Ezzel a kopogásos dologgal tisztában vagyok, meg szoktam várni, mondták, hogy várjak, aztán azt hallottam, hogy mehetek...nagyon rossz volt...és azért elég bizar ha minden este szinte. Ja, cuppognék ha lenne kivel, de azt se hangosan szoktam...nem is a smárolásról van szó, annak nem ilyen a hangja. Plusz dolog, hogy anya 52 éves szóval kicsut fura ez nekem.
2014. jún. 27. 22:18
 15/40 A kérdező kommentje:
Ha az apám lenne ott, akkor csak örülnék, de elég durva elfogadni, hogy más is beteszi oda a farkát, ahova apád, meg ahonnan kijöttél. (bocs az obszcén megnyilvánulás miatt)
2014. jún. 27. 22:20
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne így fogd fel :D Egyébként régóta van együtt édesanyád a barátjával?
2014. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolkozz kevesebbet. Törődj bele,hogy szexelnek a felnőttek,majd te is fogsz,akármiylen gusztustalannak is tartod most. Bár azt aláírom,hogy nem lehet kellemes hallgatni,ezért zenét/filmet ajánlok fülessel ilyen esetekre.
2014. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy kényelmetlen hallani mások magánéletét, de ennyire ne lepődj meg, semmi természet- vagy törvényelleneset nem csinálnak.
2014. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Sokkot biztosan nem kapsz, mert az egy életveszélyes állapot, röviden a keringés leállásának következménye. Amennyiben ezt viszont nem tudod magadban feldolgozni, akkor kihathat az életedre, negatív formában. Nagyon sokan halották már a szüleiknek az intim "zaját", ez a természet rendje, te is leszel majd egyszer anyuka, legfeljebb mindig eszedbe fog jutni, hogy téged ez mennyire zavart és óvatosabban fogod csinálni. Nem érdemes túlságosan a szívedre venni, mert ezt mindenki csinálja, vagy csinálná ha lenne kivel, de azért beszélj vele!
2014. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Szeptember óta vannak együtt...

Náluk meg amúgy miért megy közben a tv?! :D Nem gondolják komolyan, hogy ilyen naiv vagyok és elhiszem, hogy azt nézik?! :D Nem az a bajom, hogy maga a szex gusztustalan. Csak nem anyámékat akarom hallani. Lehet, ott a baj, hogy amikor nagxon kicsi koromban maszturbáltam (nem tudtam mi az, csak jó volt), akkor anyukám leszidott. Persze azóta is szoktam, de éjszaka, mikor mindenki alszik vagy legalább is azt hiszik, hogy én már alszok és nem hangosan...

2014. jún. 27. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!