Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 10 éves hugom rajtakapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10 éves hugom rajtakapott maszturbálás közben és utánna hallottam, hogy megkérdezte anyukámat, hogy mit csináltam. Most mit tegyek? 15/f

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár semmit. :D Anyukád gondolom látott már olyat, rajta múlik, hogy fogja lereagálni. Ha jófej, akkor nem szól semmit.
2010. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor maszturbálj ha nincs otthon senki
2010. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne ciki,ha masztizol?Jó tudom anyud előtt az valamennyire, de nincs benne semmi rossz. Ne foglalkozz vele ennyire:) Bizonyára anyud is zavarba jöhetett mikor a hugod megkérdezte mit csináltál.:D
2010. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincs ebben semmi. az anyukád biztosan tisztában van vele, hogy a 15 éves fiúk csinálnak ilyet. ez tök normális. ne csinálj semmit, ne szólj semmit és kész. valószínű ő sem fog, és lehet, hogy nem is érdekli a dolog.
2010. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád is masztizott 15 évesen,vigasztaljon ez,sőt lehet most is azt csinálja :)
2010. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

ugyan.természetes! nincs benne semmi.

anyudat biztos nem fogja érdekelni. max annyit tesz szóvá, hogy zárd be az ajtód legközelebb ne lássa meg a húgod mégegyszer:D.

2010. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez kemény! :D Szerintem anyukád nem fog szólni semmit, ha esetleg mégis, valahogy el kell neki mondani, hogy ez természetes, és kérd meg, hogy többet ne hozzátok szóba ezt az esetet, mert neked kínos.

Máskor pedig szerintem csak akkor maszturbálj, ha nincs otthon senki, vagy biztosra tudod, hogy pl. 1 órán belül 100%, hogy nem érkezik haza valaki! Esetleg el is vonulhatsz a fürdőszobába, bezárkózol, és ha valaki be akar menni, akkor megmondod, hogy "Foglalt, egy perc!"... úgysem látják, hogy mit csinálsz. :P

Szóval szerintem máskor vigyázz, és biztosítsd a terepet, mielőtt akcióba lépsz! ;)


16/F

2010. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
bunkó
2010. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
utolsó elötti mekkora:D:D:D::D
2010. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%
Uh, hát ez nagyon gáz! Gondolom vörös volt a fejed rendesen. :)
2010. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!