Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 10 éves hugom rajtakapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10 éves hugom rajtakapott maszturbálás közben és utánna hallottam, hogy megkérdezte anyukámat, hogy mit csináltam. Most mit tegyek? 15/f

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 14:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Biztos nem mennék ki 10 napig a szobából...
2010. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem követtél el bűnt. Legfeljebb nem fognak kopogás nélkül benyitni hozzád.
2010. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha anyud roszul reagál rá, mondd meg neki hogy zárat kérsz az ajtódra hogy a hugod ne ronthasson rád a magánszférádban, mert mindenkinek joga van egy kis magánszférához


am majd légyszi meséld el mi lett :)

2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz!

Ez természetes dolog:)

Mondjuk nekem könnyebb,mert nővérem van,egyébként is kolis.Akkor szoktam masztizni mikor anymék alszanak,vagy zuhanyozás közben;) Oda úgysem jönnek utánam,max. bekopognak,hogy hagyjak nekik is melegvizet (főleg télen):D


Az sem rossz,amit írtak a többiek,hogy akkor masztizz ha egyedül vagy otthon.Csak ugye nem biztos,hogy ilyen minden nap van.Vagyis a mi családunkat nézve,van amikor anyum vagy apum szabadnapos.Olyankor általában otthon van,max. elmegy bevásárolni.

Inkább zárd be az ajtót (kulccsal).Vagy csinálj egy táblát "kérlek,most ne zavarj" felirattal és tedd ki az ajtóra,majd csukd be kilinccsel és utána verd ki.

15/L

2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb jelentsd be előre hogy recskázni fogsz :D Amúgy a húgoddal beszéljen anyukád ha akar ha meg anyukád nem beszél neked róla akkor csak akkor hozd fel neki ha úgy gondolod.
2010. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

14:49-nek...akkor mondjad masokra hogy bunko amikor te nem fogsz masztizni:))


amugy nem ciki...ha meg anyud rosszul reagal akkor kerdezd meg tole nyugodtan hogy "te ilyen korba nem ugyanezt csinaltad?" mert termeszetes ilyen korba mindenkinel...

2010. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem a kérdezőre mondtam,hanem volt előttem egy hozzászóló,aki azt mondt,h mé nem sz.opatta le a hugát..... de eltűnt az a válasz.
2010. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%
Legközelebb vágd nyakon a kis hülyét a ragadós kezeddel.
2010. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
sztem 10 évesen már tudja mi az a maszti...
2010. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%

most ciki meg minden, de késöbb már csak röhögni fogsz ezen és röhögve meséled majd el a haverjaidnak :D

amugy mindenki masztizik, anyukád is csinálta, és ez természetes dolog, nem hiném hogy szolna neked ezért, szoval ink szard le =)

16L

2010. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!